Sayfa 645/665 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655 ... SonSon
Arama sonucu : 5313 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hayrını gör dostum...umarım hep birlikte kazanmaya devam ederiz...
    Amin abi inşALLAH..ytd.

2. bilanço ne zaman açıklanacak bilgisi olan varmı.

3.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    bilanço ne zaman açıklanacak bilgisi olan varmı.
    en geç yarın veya pazartesi açıklanması gerekiyor....son iki iş günü kaldı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    en geç yarın veya pazartesi açıklanması gerekiyor....son iki iş günü kaldı...
    teşekkür ederim.

5.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    teşekkür ederim.
    Bilanço yu bukadar bekledigimize değer insallah

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    adamlar almak istedikleri hisseleri 37,00 tl de ikili dip yaparken aldılar....amaçlarına ulaştılar...bundan sonra berkosandan iyi hisse yok diyecekler....
    sende gram be yin yok ya keko nickin gibi kekosun 47 den ekledim ama karar milletin mi deseydik zorunuza gidiyor haklı çıkmam sizi çıldırtmaya devam edeceğğim adam olana kadar

7.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    sende gram be yin yok ya keko nickin gibi kekosun 47 den ekledim ama karar milletin mi deseydik zorunuza gidiyor haklı çıkmam sizi çıldırtmaya devam edeceğğim adam olana kadar
    Sayın agresif sanki hisse olduğundan çok pahalliymis gibi algı yaratiyorsun sizce pahallimi bence finansallarina göre fiyatı gayet ucuz yönetim her ne kadar hiseyi itibardan düşürmeye calissada bilancosuna göre degerini piyasa fiyatliya caktir hissenin iki handikapi var birincisi yönetim ikincisi halka açıklık oranı artık gelecek bilançonun az buçuk ne olacağını tahmin ediyoruz önemli olan üç aylık bilancodur o iyi gelirse ipimize kötü gelirse pipimize

8.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    Burdan saçma sapan hakaret etme özgürlüğün olduğunu sanmaya devam et . Hakkında bi suç duyurusu yapılsa kolayca tespit edilir asliye cezada yargılanıverirsin. Daha ortalama vatandaş olamamışsın yatırımcılık öğreteceksin öyle mi? Hey yavrum hey… Bu kafayla sen öğütlere muhtaçsın da haberin yok..

Sayfa 645/665 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •