Sayfa 645/1230 İlkİlk ... 1455455956356436446456466476556957451145 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

cauti bist 100 30 dışında hisseler ile ilgilenmiyorsun sanırım.

temelden çok anlamam genelikle teknik çalışıyorum ozgyo bana cazip geldi son zamanlarda.

katkısı olacaksa bakın derim.

tatgd ise sağolsun yanıltmadı . )
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

2. senelik geleneksel aylık hisse alım sürecime başladım, umarım bu sefer satmadan gidebilirim

geçen seneye göre en azından BES diğer varlıkları excelle takip etmeye başladım benim adıma ciddi ilerleme.

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    cauti bist 100 30 dışında hisseler ile ilgilenmiyorsun sanırım.

temelden çok anlamam genelikle teknik çalışıyorum ozgyo bana cazip geldi son zamanlarda.

katkısı olacaksa bakın derim.

tatgd ise sağolsun yanıltmadı . )
    1-2 hisse hakkım var...bist 100 dışı olarak...gyo lar kapsama alanım dışında....ilgilenen arkadaşlar illaki olacaktır.

4. sn cauitionary
    petkim i tekrar degerlendirmenin zamani geldi mi sizce?

Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Zorlu’ya bir sürü laf etmişsiniz de geçen sene Vesbe’de güzel ekmek yedik
    Şaka bir yana potansiyel varsa ben zorlu şirketine de yatırırım parayı.

Portföydeki hisse sayısı konusunda kendimden örnek vereyim: 2 senedir çoğunlukla tek hisse ile gidiyorum. Örneğin şu an da tek hisse taşıyorum.
    Analizini iyi yaptığım, gelecek 1 sene için kelepir kaldığına inandığım ve mümkünse temettü veren bir hisse bulduğumda tek hisse taşımaktan korkmuyorum.
    Bulamadığımda ise potansiyeli olan hisselerden çeşitlendirme yoluna gidiyorum ama genellikle 5 hisseyi geçmiyorum.

2019 senesi için sonuç: %250 kâr
    Biraz riskli ama kazancı da gayet güzel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Abi zorene 31 Aralik 2020 tarihinde Zorlu Holdingten yaklaşık 1.2 milyar tl para dönecek. Detayina zoren başlığında girdim. Bu rakamı yatırımcı ilişkileri ile görüştükten sonra 2016 dan bu yana gelen mali tablolardaki dipnotları inceleyerek buldum.
    Santral satışı yapıldı akfene yaklaşık 30m dolar değerinde diye tahmin ediliyor. Haberin düşmesini bekliyorum.
    Ayrica 2020 sonunda sermaye tavani 2 milyar tl den 3 milyar tlye çıkarılacak. Yine bedelli yaparsa ne diyeyim, ayıp diyemiyorum
    Aylik teknikte ise yakin zamanda macd cross oluştu gitmek isterse uzun gidebilir ... Kısa vade için kendimce yine zoren başlığında paylaşım yapıyorum.
    Bu sene elektriğe çok ciddi zamlar geldi bi zahmet pozitif etkisi oldu.
    Elektrik üretiminin çoğu yenilenebilir enerji , yıllarca sadece yatırım ve bedelli yaptı bu sirket ...
    Aslinda iyi olmalı ama patron 5 para etmeyince insan yatırım yapmaya korkuyor. Borçluluğu yüksek.

Zaten vesbe ve vestel bakılırsa yıllarca olan yataydan sonra max zirve kırılıp, sert fiyatlamalar oldu
    Adamın tarzı bu mu ne anlamadım
    Zorlu grubunun
    Vesbe vestel ve zoren haricinde halka açık şirketi yok.

Potansiyel olup olmadığı sorulduğu için bildiklerimi aktarmaya çalıştım.
    Kesinlikle ytd
    Ne temettü verimi var ne de patronu iyi bu başlıkta öğrendiklerime ters bi yatırım açıkçası
    Saygılar ..

7.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    sn cauitionary
    petkim i tekrar degerlendirmenin zamani geldi mi sizce?
    4 den tekrar pozisyon açtım... bu üçüncü deneme olacak, bu sefer de yetinde sayar ve bir yere gidemezse bir daha bulaşmam herhalde.

8.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    4 den tekrar pozisyon açtım... bu üçüncü deneme olacak, bu sefer de yetinde sayar ve bir yere gidemezse bir daha bulaşmam herhalde.
    4.04 ten de ben poz actim ondan sordum.
    hala gonulsuz gercekten zor bir kagitmis.

Sayfa 645/1230 İlkİlk ... 1455455956356436446456466476556957451145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •