Sayfa 645/966 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 7727 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by mhustafa Yazıyı Oku
    bu durumda bgc kimin malını satıyor habire..ona virmanlayan kim?
    Teb yabancı denen namussuz tayfası. .

yatırım tavsiyesi değildir..

2.  Alıntı Originally Posted by mhustafa Yazıyı Oku
    bu durumda bgc kimin malını satıyor habire..ona virmanlayan kim?

sayın Cefaks ın atmış olduğu takasları incelediğimde bgc denen ********in Türk ekonomi bankasının mallarını sattığını gördüm..daha satarlarsa 9 milyon mal var ellerinde..peki bu Türk ekonomi bankasının elindeki mallar kimin? patronun olma ihtimali nedir?patron mal alıyorum ayağına 300 bin civarı(komik) malı alıp kağıda ilgiyi artırıp ardındanda bgc aracılığıyla malı bizlere boşaltmaya devam ediyor olabilirmi?dikkat ettiyseniz bgc malı boşaltırken patroncuk denen zavallıcık piyasada yok...bu arada paylaşımlar teşekkürler sayın Cefaks
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3. [QUOTE=MMF 1;2296178]Teb yabancı denen namussuz tayfası. .

peki kardeşim patron olma ihtimali yokmu sizce?
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. [QUOTE=mhustafa;2296197]
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Teb yabancı denen namussuz tayfası. .

peki kardeşim patron olma ihtimali yokmu sizce?
    Böyle birşey yapacak kadar haysiyet ve şeref yoksunu olmayacaklarını düşünmek istiyorum,

ayrıca bu dediğiniz olası durum nitelikli dolandırıcılığa girer,

anlamaya çalışıyorum ama inanın olayı çözebilmiş değilim. .

yatırım tavsiyesi değildir..

5. Patron 20 milyon alacağım demesine rağmen düşüyorsa bu işin altında bir şeyler aramak lazım. Patron iyi niyetli mi ?

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. aslında soyle bır sey da var arkdaslar bu adamlar bır dunya sube actı yurt dısında pekı oradan gelen meyvalar yanı satıslar ya dolar yada euro olarak donusu varve tr dekı satıslar tl burada euro guzel bır dusus olursa buradakı satıslarıda ve yurt dısındakı satısların toplamıyla ılerkı gunlerde meyvalar coglaması lazım ıste ozaman ceyrek bılancolarda guzel olur ınsallah kanatındayım....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7.  Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    aslında soyle bır sey da var arkdaslar bu adamlar bır dunya sube actı yurt dısında pekı oradan gelen meyvalar yanı satıslar ya dolar yada euro olarak donusu varve tr dekı satıslar tl burada euro guzel bır dusus olursa buradakı satıslarıda ve yurt dısındakı satısların toplamıyla ılerkı gunlerde meyvalar coglaması lazım ıste ozaman ceyrek bılancolarda guzel olur ınsallah kanatındayım....
    Hisse'ye yeni girdim. Eski haberleri bilmiyorum. Dışarda açtığı mağazalara yaptıģı masrafları, önceki bilançolara yansıttı mı ? Öyleyse güzel ama yeni yansıtacaksa iş uzayacak..

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hisse dibini bulamadı hala. Yeni girecek arkadaşlar dikkat etsin buna. Daha önce de belirttim. 1.30 larda tutunamazsa yön aşağı devam. Aceleci olmayın.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 645/966 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •