Sayfa 647/792 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon
Arama sonucu : 6330 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    (limanını satmasa da togg meselesi değerini bayağı bir arttırır.. zaten sadece cemtaş dan dolayı 600 milyon değer yansıması var şimdilik ve yıllık cemtaş ın düzenli karı ve cemtaş ın beklentileri, mercedes ve man olayları.... limanı, çimentosu, cemtaş ı derken Tarman yine kazanır. her zaman ki gibi... kasa gibi adam... )

Size katılmamak mümkün değil Sayın borsaazmanı.
    Hızlı & öfkeli = Acemi & Yeni = ACA42 = Konya

2. Hızlı & öfkeli = Acemi & Yeni = ACA42 = Konya

Teşekkürler Sayın whiningman güzel formül. Fakat ben borsada yeni ve acemi değilim. 1998 den beri borsa ile ilgilenirim. Hızlı öfkeli hiç değilim. Ve Antalyalıyım forma da 10 yıllık üyeyim. Sadece izlerim pek yazmam. Son zamanlarda bazı ortaklarımızın yazısına katılım yapıyorum. Netice formülde hiç birini tutturamadınız ama yinede güzeldi teşekkür ederim.

3. ACA 42 eşimin ve benim isimlerinin baş harfi ve 42 yaşıda yapmıştım bundan 13 sene önce bu arada adım Ahmet.

4.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Hızlı & öfkeli = Acemi & Yeni = ACA42 = Konya

Teşekkürler Sayın whiningman güzel formül. Fakat ben borsada yeni ve acemi değilim. 1998 den beri borsa ile ilgilenirim. Hızlı öfkeli hiç değilim. Ve Antalyalıyım forma da 10 yıllık üyeyim. Sadece izlerim pek yazmam. Son zamanlarda bazı ortaklarımızın yazısına katılım yapıyorum. Netice formülde hiç birini tutturamadınız ama yinede güzeldi teşekkür ederim.
    Ahmet bey niyetim kötü değildi, ancak tarman nın nasıl para yedirecegini düşünüyorsunuz şaşırıyorum sadece. bunun elinden komple bir satış yaşamadan hiçbir yere gidemez bu hisse bunuda bilmeniz lazım. 4-7 arası dalganır yıllardır

5. Teşekkür ederim sayın whiningman niyetinizin kötü olduğunu hiç düşünmedim. Ben bugün almadım geçen hafta salı Ayın 14 ünde almıştım zaten maliyet düşük siz rahar olun.

6. bucım ve cemts şayet bilanço oyunu yapmazlarsa 2. çeyrek ZARAR gelecegi kesin ..?
    bugüne kadar hep kar yazdı yansımadı ....belki zarar yazan şirketler uçtu gitti belki bunlarda uçururlar ..?
    elinde olanlara bol şanslar..
    cemts tavan 11.00
    bucım,de geliyor..
    kısmet degilmiş..
    ZIR-DELİ Y.T.D

7.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bucım ve cemts şayet bilanço oyunu yapmazlarsa 2. çeyrek ZARAR gelecegi kesin ..?
    bugüne kadar hep kar yazdı yansımadı ....belki zarar yazan şirketler uçtu gitti belki bunlarda uçururlar ..?
    elinde olanlara bol şanslar..
    cemts tavan 11.00
    bucım,de geliyor..
    kısmet degilmiş..
    en çok sana yandım vallahi nasip değilmiş sana ama merak etme bu aya komple beton dökse 7,2 geçemez taki it birine satana kadar olurda satarsa 50 -tl ama nerde

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,468
    Çalı arkasındayım.it görmesin,
    Bir miktar verdim daha hızlı hareket etsin.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Sayfa 647/792 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •