Sayfa 648/726 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698 ... SonSon
Arama sonucu : 5802 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Ne çektim senden be THYAO... 2018 Eylül'de 16.17 dan aldım ve Seçim atmosferine aldanarak 26 Mayıs'ta 142,50 den tamamını sattım. İlk defa seçime aldanarak karar verdim ve büyük zarar ettim. Bir türlü alım fırsatı da vermedi. Bu 5 yıl zarfında THYAO dan hep şunu gördüm. Bazen analizlerin hep tersine de giderdi. Uçak hızıyla çıkardı, olumsuz bir durumda da Füze ile inerdi. Artık siz Uçak hızı ile Füze hızını hesap edin. Onun için çelik gibi sabır lazımdı. Dayanamadım 261,50 den tekrar aldım ve aranızdayım. Artık hayırlısı vesselam.

2. Bilanço bugün ya da yarın mı geliyor?
    Who, baby, Who Will Save The World?

3.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Bilanço bugün ya da yarın mı geliyor?
    9 Ağustos sanırım

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. bBİLANÇO 9 AĞUSTOS

Alıntı Originally Posted by FAS Yazıyı Oku
    Ne çektim senden be THYAO... 2018 Eylül'de 16.17 dan aldım ve Seçim atmosferine aldanarak 26 Mayıs'ta 142,50 den tamamını sattım. İlk defa seçime aldanarak karar verdim ve büyük zarar ettim. Bir türlü alım fırsatı da vermedi. Bu 5 yıl zarfında THYAO dan hep şunu gördüm. Bazen analizlerin hep tersine de giderdi. Uçak hızıyla çıkardı, olumsuz bir durumda da Füze ile inerdi. Artık siz Uçak hızı ile Füze hızını hesap edin. Onun için çelik gibi sabır lazımdı. Dayanamadım 261,50 den tekrar aldım ve aranızdayım. Artık hayırlısı vesselam.
    2024 yılında belediye seçimleri var borsayla hiç bir ilgisi yok sizin için tecrübe olmuştur tabi yazması kolay yapması zor ytd.
    Bende az pay var fakat maliyetim sıfır sabır gösterip esas yaz sezonu olan 3,çeyrek bilançonun açıklanmasını beklemek gerekir 2023 yılı turizm sektöründe rekorlar kırılma ihtimali olabilir bundan en iyi payı ulaştırma thy alır düşüncesindeyim ytd.
    Ayrıca tebrikler uzun dönem bekleyebildiğiniz için.

Thy ve bankalar borsayı sırtlayamaya devam edecektir. XU 100 7,412 dolar TL 27,02 yüksek enflasyon var sabır önemlidir ytd.
    Umarım düşüncemde yanılmam sonuçta borsadayız.

Erdemir feci zarar açıklamış piyasa beklentisi üstünde zarar açıklamış yarın borsayı izleyenler için bilgi olsun.

8. Siz sattıktan sonra Migrosa geçmiştiniz, ben sizi takip edip migrosa gececektim, fakat 2015-2018 arası migros'taydım ve pek randıman alamadım. En son (ismini hatırlamadığım) Ege deki mağaza zincirini de alınca yine migros'ta pek bir değişiklik olmadı. Bende o zaman thyao na geçtim ve 28 Mayıs Seçimi kaybeden ben oldum. Şimdi ise Migros pahalı olduğu için almadım, Yoksa migros ileri yıllarda bu günkü kurla 25 doları bulur diye sohbet ortamında iktisatçı arkadaşlar dile getiriyorlar. epey zaman ve sabır gerektirir. thyao' ya yeniden girdim artık hayırlısı. Aslında şunu öğrendim geçmişteki acıları unutacaksın ve yatırımını yapacaksın. ytd.

Sayfa 648/726 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •