Sayfa 648/1009 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    AB' nde , Dünya'nın 1 numaralı para birimi olan USD ile rekabet edebilecek ortak para birimi Euro ya geçiş kararı almak başka bir şey , Amerika Birleşik Devletleri'nin USD yi , uğruna Dünya'yı yakıp yıkmaktan çekinmeyeceğini defalarca ispat ettiği , sahip olduğu konvansiyonel silah sistemi dahil bence çok daha güçlü bir faktör olan kendi para birimini yok etmesi , sözüm ona bazı devletlerin elinde patlatmak gibi sığ bir trade mantığıyla hareket etmesi ....

Ne desem bilmem ki ..
    Valla başa Trump'ı getirdikten sonra çok da derinlik kalmadı

2.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    20 sene önce Polonya'da zloty kullanmıştım ama son gittiğimde görmedim,heryerde euro gördüm.Emin değilim ama resmi olarak Frank da kalkmadı diye biliyorum.Pratikte euroya dönmüşler en azından benim gördüğüm buydu.

3.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=-xIGHzdAqcc
    İnce fırçayla 3.5170-3.4850-3.6150
    Orta fırçayla 3.75-3.90
    Kalınına 2018 de bakarız
    3.46 iken tahminde bulunduğum rakamların gerisi de tutarsa piyasalarda ressam Bob'dan şüphelenmemek için bir sebep kalmayacak

4.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    20 sene önce Polonya'da zloty kullanmıştım ama son gittiğimde görmedim,heryerde euro gördüm.Emin değilim ama resmi olarak Frank da kalkmadı diye biliyorum.Pratikte euroya dönmüşler en azından benim gördüğüm buydu.
    Alanya'da da öyle
    Turist 2 pil alcak
    TL on lira
    Yoksa ver 3 avro 4 avro muhabbeti
    Ingilterede pound ama avro verince olur hacı diyolar
    Yani zayıf halkayi avro bünyesinde istemiyo
    Yolladığım bugünün kur dönüşüm oranı idi
    Frank fransız frangi tedavülden kalktı canım ona ne şüphe

5.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    60 Min

13 dk ihlal yapmış.

Dostlar,

Daha önceki sayfalara baktım ama yazılmış. Affınıza sığınarak okuyamamış ya da bilgisi olmayanlar için yazmak istedim.

Forumun müdavimlerinden, diğer topikte yazan "mohikan" dostumuzun oğlu, genç kardeşimiz "UĞUR", bir süredir mücadele ettiği rahatsızlığından dolayı maalesef Hak'kın rahmetine kavuşmuş.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...760#post961760

Dularınızı esirgememenizi rica ederim.

Rahatsızlığım için tekrar kusuruma bakmayın...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

7. Aslında başsağlığı cafe trend trade de Diledim
    Ama burdan tekrar başsağlığı
    Biraz yaşam ölüm dengesi metafizik konusu.
    Niye yaşadığımız bilinilmedigi gibi . niye öluyoz o da bilinmez . Hatta ölüm zamanı sebebi şekli yaşı başı vs herşey önceden programsizdir yani o programı bizler bilemiyoz .
    Ondan belki hicbiseye çok da kederlenilmemeli

8.  Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Dostlar,

Daha önceki sayfalara baktım ama yazılmış. Affınıza sığınarak okuyamamış ya da bilgisi olmayanlar için yazmak istedim.

Forumun müdavimlerinden, diğer topikte yazan "mohikan" dostumuzun oğlu, genç kardeşimiz "UĞUR", bir süredir mücadele ettiği rahatsızlığından dolayı maalesef Hak'kın rahmetine kavuşmuş.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...760#post961760

Dularınızı esirgememenizi rica ederim.

Rahatsızlığım için tekrar kusuruma bakmayın...
    Yahu linke tıklayınca, boğazım kurudu, gözlerim doldu, yutkunamadım.. Çok üzüldüm... Bir an 12 yaşındaki kendi oğlum geldi...

Allah gani gani rahmet etsin, ailesine allah sabırlar versin...

Sayfa 648/1009 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •