Sayfa 648/672 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658 ... SonSon
Arama sonucu : 5371 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. 22/02/2022 - 22/02/2022 tarihinde İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. payları ile ilgili olarak 5,54 - 5,61 TL fiyat aralığından 389.101
    TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu
    işlemle birlikte İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 22/02/2022 tarihi itibariyle %5,72
    sınırına ulaşmıştır/
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2. İs bankasi alim yapmisti yanlis hatirlamiyosam hala alim yapiyor mu yanlis mi hatirliyorum?
    Akdere neden aliyor hisse o mu baskiliyor acaba hisseyi?
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    elinde olanlara, tebrikler....

4.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    Sanırım son 3 yılda konut almaktan daha iyi bir yatırım oldu...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5. iş Yatırım Ortaklığı (IS:ISGYO) A.Ş. ISYAT

İş yatırım, 01.01.2021 - 31.12.2021 dönemine ait, dağıtılabilir kârından karşılanmak üzere, çıkarılmış sermayesinin % 25'i (brüt=net) oranında, 40.149.821 TL tutarında temettünün 28 Mart 2022 tarihinden itibaren nakit olarak dağıtılması, kar dağıtımından sonra kalan kısmın olağanüstü yedek akçe olarak ayrılması hususlarının Genel Kurul'un onayına sunulmasına karar verdi.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

6.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    Hissedeyiz lakin mevzudan bi haberiz. Bedelsiz mi yoksa temettü mü mevzu?

7.  Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Hissedeyiz lakin mevzudan bi haberiz. Bedelsiz mi yoksa temettü mü mevzu?
    Mevzu ikisi de değil ortak,kuşluda gördüm sanırım sicili temiz olmayan bi spek girmiş.Onlar ne zaman satış tuşuna basar o zaman dönüş başlar.Bu yarın da olabilu 1 ay sonra da yakın takip etmek lazım düşüşte satışa fırsat verdirmezler herhal.

8.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Mevzu ikisi de değil ortak,kuşluda gördüm sanırım sicili temiz olmayan bi spek girmiş.Onlar ne zaman satış tuşuna basar o zaman dönüş başlar.Bu yarın da olabilu 1 ay sonra da yakın takip etmek lazım düşüşte satışa fırsat verdirmezler herhal.
    3 Tl den beri takip ediyorum beynim döndü elimde hisse yok...Tokat yemek istemiyorum diye 3 den beri izliyoruz... Kader kısmet, elinde olanlar bereketini görsün.. ytd

Sayfa 648/672 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •