Sayfa 65/563 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 513 - 520 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. sürünmeye devam eder ya 0.89 kuruşa sert inecek 2 li dip yapacak yada 1.18 üzerinde kapanışlar yapıp tekniğini düzeltecek .. şimdilik mantar hisse

Bu kağıtta güzel şeyler olacak gibide, çok uyudu bu rakamlarda

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. beklentim gercekleşecek galiba alayı hırsız

spek hisse... dondurup 80'lerede vurabilir bir haber atıp 1.60'da yürüyebilir… nasip

6.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    spek hisse... dondurup 80'lerede vurabilir bir haber atıp 1.60'da yürüyebilirâ�¦ nasip
    Kârlılık oranı iyi sanırım son çeyrekte de iyi gelirse inşallah iyi olur kendileri de senet aldı önceki haftalarda ya gel gel dediler bilemiyorum ama ben bugün 1.04 den hemde açılışta aldim hayırlı olur inşallah

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. [QUOTE=Yesilyol_32;3025689]Kârlılık oranı iyi sanırım son çeyrekte de iyi gelirse inşallah iyi olur kendileri de senet aldı önceki haftalarda ya gel gel dediler bilemiyorum ama ben bugün 1.04 den hemde açılışta aldim hayırlı olur

Yukarıdaki cizelgede alış işlemleri de iyi görünüyor hadi hayırlısı

hocam bu hisse temel ile gitmez. 10m civari net doviz pozisyonundan guzel kar yazabilir...diger kalemleri incelemedim cunku bu hissede patron ne derse o olur. ben denersem.kademeli denerim. buradan basarsa asagidan daha da basarsa gene asagidan. ky bu tahtada cok yukardan maliyetli. onlar vermeden kalkmaz dusuncesindeyim.

Sayfa 65/563 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •