Sayfa 65/602 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 4813 madde; 513 - 520 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. https://www.hisse.net/topluluk/showt...47384&page=444

Arşiv var bak doya doya okunulacak.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Hulkiye' ye gelirsek bugün bir güzellik bekliyorum mesela ..

Benim hedefim 40 degil, 80 dolarda. Ya da herifin gidecegi ne zaman oysa, ya da sabit kura gecilecegi neyse o. Ben dolar alabiliyor olsam alirdim girla 10'dan. Kac tane mesajim var o zaman almak istedigime dair. Salak sacma fakirlerin VIOP'uyla 1 ay ugrastirdin beni gidip orda al diye cok birsey biliyormus gibi. Gunluk 30 bin dolarlik islem olan yerler.

En sonunda isini bilen arkadasin biri cikti burasi ile his ugrasma yuklu uzun vadeli pozisyon burda acamazsin, ben cok ugrastim dedi. Biraktim. Bu VIOP sacmaligini anlamaya ugrasirken de dolar 14 oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by Aswar Yazıyı Oku
    Yahu arkadaş bari bunu demeyin, damat bakan çıktı zamanında dolar 10 lira olacakmış 15 lira olacakmış eee diye dalga geçti hesapta,18 lira oldu ..

Biraz izan ltf..
    Bana ne ki bundan.Ben damadın kankasımıyım akrabasımıyım yancısımıyım mesai arakadaşımıyım? Bana ne?

Ha bak de ki sen doların 18 tl olacağını bilemedin de bana evet bilemedim.Ama ben borsada varlıklar ucuz dedim yatırımı mı buna yaptım fazlasıyla da telafi ettim.

Ben dolar yükselecek deyip borsaya yatırım yapmadım.Bu bir çelişki.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Hesap makinesi örneğindeki parmağın piskolojideki adı "engram" dır..

Anlayan anladı, anlamayana Allah acil şifalar versin ..

Alıntı Originally Posted by Aswar Yazıyı Oku
    Yahu arkadaş bari bunu demeyin, damat bakan çıktı zamanında dolar 10 lira olacakmış 15 lira olacakmış eee diye dalga geçti hesapta,18 lira oldu ..

Biraz izan ltf..
    Olayi kalabaliklastiriyor, yonunu cevirmeye calisiyor ben capin ne diye israr ettikce. Ben ne yaptigini cok iyi biliyorum, hcibir yazisini okumam.

7. AYM, HDP kapatma davasında reddi hakim talebini reddetti, ek deliller için partiye ek süre verdi - NTV

Sayfa 65/602 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •