Sayfa 65/342 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 2734 madde; 513 - 520 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Orasını ben de bilmiyorum ama ,gelen yada gelecek olan paranın bir kısmıyla borcunu kapatmış...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Borsa da bulunan hisseler yeni mi eski mi sahiplerinin kontrolünde? Teşekkürler

Eskidir herhalde.Sonuçta bildiğim kadarıyla arsa yı satmadımı ,dükkanı a dan z ye mi sattı?bilenler...
    Son düzenleme : batık; 04-12-2018 saat: 21:08.

4. Gelecek paranın yaklaşık 41 küsur milyon TL'lik kısmı ile finans Bankasına olan borçlarını kapatacaklarını söylüyor. Para bitti yani. Borç kapattı şirket satın aldı birde etilerin bedellisine girer tamaaamm

23.11.2018'de yaptığımız KAP özel durum açıklamamız da belirttiğimiz;

Şirketimiz Altınyağ Kombinaları Anonim Şirketi'nin sahip olduğu Çiğli A.O.S.B'de bulunan 1 ve 4 nolu parsellerden oluşan Gayrimenkullerinin Sodrugestvo Group şirketlerinden "Yakamoz Yağ San. ve Tic.A.Ş.'ne Tapu Devri gerçekleştirilerek 16.687.356,76 USD lik toplam satış tutarı, anlaşma çerçevesinde belirlenen 5,55 USD/TL döviz kuru üzerinden TL ye çevrilerek 92.614.830,01 TL Fatura kesilmiş ve işlem tamamlanmıştır. Sözleşme çerçevesinde satışı gerçekleştirecek olan bağlı ortaklığımız Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Gayrimenkullerinin ve Makine parkının aynı zamanda Şirketimize ait Makine parkının devrine ilişkin süreç devam etmektedir.

Kamuoyunun bilgisine arz ederiz.

Saygılarımızla.

92 milyona satılmış...41 milyon borçlara giderse... kalır 51 milyon....etilere ne kadar gider ki.yine geriye baya kalması lazım....eşşek değil ya bize versin...:one:

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    23.11.2018'de yaptığımız KAP özel durum açıklamamız da belirttiğimiz;

Şirketimiz Altınyağ Kombinaları Anonim Şirketi'nin sahip olduğu Çiğli A.O.S.B'de bulunan 1 ve 4 nolu parsellerden oluşan Gayrimenkullerinin Sodrugestvo Group şirketlerinden "Yakamoz Yağ San. ve Tic.A.Ş.'ne Tapu Devri gerçekleştirilerek 16.687.356,76 USD lik toplam satış tutarı, anlaşma çerçevesinde belirlenen 5,55 USD/TL döviz kuru üzerinden TL ye çevrilerek 92.614.830,01 TL Fatura kesilmiş ve işlem tamamlanmıştır. Sözleşme çerçevesinde satışı gerçekleştirecek olan bağlı ortaklığımız Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Gayrimenkullerinin ve Makine parkının aynı zamanda Şirketimize ait Makine parkının devrine ilişkin süreç devam etmektedir.

Kamuoyunun bilgisine arz ederiz.

Saygılarımızla.

92 milyona satılmış...41 milyon borçlara giderse... kalır 51 milyon....etilere ne kadar gider ki.yine geriye baya kalması lazım....eşşek değil ya bize versin...:one:
    Bu haber biliniyorduda neden 0.79 kapattı ilginç

Birde borsagümdem haber yaptıysa tam düşündürücü

7.  Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    Bu haber biliniyorduda neden 0.79 kapattı ilginç

Birde borsagümdem haber yaptıysa tam düşündürücü
    bu haberin linki varmi..guncelde boyle birsey goremedim.arti 16 milyon arsanin biri birde 4 parsel var..ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    bu haberin linki varmi..guncelde boyle birsey goremedim.arti 16 milyon arsanin biri birde 4 parsel var..ytd
    http://m.borsagundem.com/haber/altin...mlandi/1367032

Sayfa 65/342 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •