Sayfa 65/88 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon
Arama sonucu : 698 madde; 513 - 520 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

1. Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (1 üye ve 1 ziyaretçi)

KOMODOR 2019

Tahtada nerdeyse hiç küçük yatırımcı yok gibi.ne zaman ki fiyat yıukarılara gider, küçük yatırımcı o zaman hisseye girer.Burası da onlarca üye ve ziyaretçiyle dolar taşar......

2.  Alıntı Originally Posted by Trade34 Yazıyı Oku

Yükselişe başlangıç mesajı mı?

3. Cuma kapanışa yakın Tacirler'den 17.87 ye yazılan 450.000 lot alış nerede acaba? Bugün kapanışa doğru tekrar gelir mi acaba?

4. KAP: AYDEM [ ] AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1073730
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2022-10-24
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 11.05.2022
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Yönetim Kurulumuzun 11 Mayıs 2022 tarihinde almış olduğu geri alım kararı kapsamında; 24 Ekim 2022 tarihinde, toplam 800.000,00 ABD Doları nominal değerde Şirketimiz Eurobond'ları (XS2368781477) geri alınmış olup, işlemin toplam tutarı 607.722,22 ABD Doları'dır.

İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    KAP: AYDEM [ ] AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

Dosyalar:

Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Yönetim Kurulumuzun 11 Mayıs 2022 tarihinde almış olduğu geri alım kararı kapsamında; 24 Ekim 2022 tarihinde, toplam 800.000,00 ABD Doları nominal değerde Şirketimiz Eurobond'ları (XS2368781477) geri alınmış olup, işlemin toplam tutarı 607.722,22 ABD Doları'dır.

İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.
    şirketin sözünde durarak hisse alması olumlu bir haber elinde hisse olanlara hayırlı olsun bugün deli gibi satıcılı olmasından cesaret edip giremedim uzun zamandır bu hisseyi takip ediyorum enerji hisseleri içinde prim yapmayan bu kaldı 20-25 li rakamlar bu hisse için hele bu şartlarda abartı olmaz diye düşünüyorum ytd.

6. KAP: AYDEM [ ] AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

Dosyalar:

Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar

Arkadaşlar! Bu Eurobond'ların geri alımı konusunda yorumu olan var mı? Şirket ve bizler için olumlu mu?

7. Aydem Yenilenebilir Enerji tarafından Yalova'da yapılması planlanan Yalova RES Yardımcı Kaynak GES ilavesi projesi ile ilgili olarak hazırlanan ÇED raporu görüşe açıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

YALOVA İli ARMUTLU, ilcesinde AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş.tarafından yapılması planlanan YALOVA RES YARDIMCI KAYNAK GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (GES) İLAVESİ (18,8765 MWm/ MWe- 18,46 ha) projesi ile ilgili olarak hazırlanan ÇED Raporu, İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu (İDK) tarafından incelenerek son şekli verilmiş olup, söz konusu rapor halkın görüş ve önerilerini almak üzere ÇED Yönetmeliği'nin 14.Maddesi (1) no'lu bendi kapsamında Bakanlıkta ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü'nde on (10) takvim günü görüşe açılmıştır. Bakanlığa/Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü'ne iletilen görüşler projeyle ilgili karar alma sürecinde dikkate alınacaktır. Görüş ve öneriler için bu süreç içerisinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'na veya YALOVA Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine müracaat edilebilir. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.

Sayfa 65/88 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •