Sayfa 65/685 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 513 - 520 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Finansman açığı olmasa ne kadar güzel deger uretiyor firmalar. Sirket 3 milyon kar yazıyor. Finansman düşüyorsun 1 kaliyor. Ileriki donemlerde cok daha iyi olacak umarım. Guzel bilanço.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. 15 mio özsermayesi olan ve yalıtım sektörü gibi katma değeri yüksek olan bir şirketin net kar marji en az %15 olmalı ve yıllık net 2.5 mio kar etmeli zaten enflasyon bu ülkede %12 o da açıklanan gerçekte %15-20 arası..bu 1 milyon civarı karlar başarısız bir yönetim olduğunu gösteriyor veya kar makyajlama yapılıyor..avrupanın ortasında aşırı talepten hat kurmayı planlayan bir şirket bu kadar guduk bir kar açıklayamaz..kendimizi avutmayalım..ha kağıt gider mi gitmez mi bu bilançoyla onu patron bilir..ama bikanço tatmin edici değil..ytdeğildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

4.  Alıntı Originally Posted by leventcelik Yazıyı Oku
    Finansman açığı olmasa ne kadar güzel deger uretiyor firmalar. Sirket 3 milyon kar yazıyor. Finansman düşüyorsun 1 kaliyor. Ileriki donemlerde cok daha iyi olacak umarım. Guzel bilanço.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Avrupa ya ihracat yapan, malı aşırı talep gören bir firma faaliyet karının nerdeyse %70 ini kur farkına finansman giderine heba edemez..şu bizim kabiliyetsiz firmalar hedging olayını bir turlu öğrenemiyor maalesef..ytdeğildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

5. Bilançoyu geçen yıllara göre karşılaştırarak iyi diyoruz yoksa olması gerektiği yerde değil tabi ki.Yatırımlarını yeni tamamladığından dolayı zamanla göreceğiz.

6. esas faliyet karı ve karı iyi gelmis yıl sonu kar iyi gelecek belkide temettu bedelsiz verecektir alsakmı aceba
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

7. bilanco gayet guzel bence yıl sonu kar 5 milyona yakın gelir 12 aylıkta ispanyadaki sirket haberi ile 2.70 e gitmisti ordaki sirketin katkısı buyuk olacak daha almadım lakin spek ortalıkta yok spek olsa zaten 2.20 ustune coktan atmıstı

8. spek yok spegi hareketinden tanırım spke olsa ilk 10 kademeye alıs tarafında coktan 50-100 000 lik lotları dizmisti zıplatmıstı 2.20 ustune ..elinde mal yok anlasılan gelmesini bekliyeyim o zaman

Sayfa 65/685 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •