Sayfa 650/788 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 6304 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Si si gidecek
    A

2. G....kerim baskılıyorlar

3. Aman diyim

Dolduruşa gelmemek lazım

Sızıntı olmuş olma ihtimali % 51

4. Heyecana gerek yok illaki birileri kar alacak illaki al-satçıları,viopta işlem yapanları silkeleyecekler bunlar olacak yapacak bi şey yok hareketlerden anladığım kadarıyla bu bilanço olayı değil diyebilirim.hisse fiyatı 36.50 üzerine atana kadar zaten bi yere gittiğimizde yok buralarda takılırız.
    YTD.

5. İyi bir Silkeleme yaptılar
    Bugün tavan okursa hiiççç şaşmam

6.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Heyecana gerek yok illaki birileri kar alacak illaki al-satçıları,viopta işlem yapanları silkeleyecekler bunlar olacak yapacak bi şey yok hareketlerden anladığım kadarıyla bu bilanço olayı değil diyebilirim.hisse fiyatı 36.50 üzerine atana kadar zaten bi yere gittiğimizde yok buralarda takılırız.
    YTD.
    Benim duydugum bilanco gelse dahi hala iyi bir rakam gecen seneki karin 2 kati olacagiz 3. Ceyrekte . Bu hareketin bilanco gorunumlu baska bir hareket olma olasiligi da olabilir . Gedik ne alaka 46 hedef verdi o zaman keriz mi adamlar . Zaten en dibi bulmusuz ati alan uskudari gecmis gozbebegim Algyo da ucmus gitmis kagit kalmamis, oyle koyun gibi bekleyecem artik yapacak bi sey yok . satsam ne alacam , umarim uflenen rakamlar kasten yapiliyordur da ters kose gelir

7. Aynı durumdayım ortak bu şirketin yükselmesinden başka çarem yok şuan bu şirkete yatırdığım parayla alabildiğim hiç bir şeyi şuan alamıyorum bilanço falan hikaye bu şirketin büyük bir karın ağrısı var ya ortak gelecek ya satılacak büyük baskı var herkes bir tarafa çekiştiriyor kopup elimizde kalmazsa iyi ayrıca all in tekfendeyim şuan trade yapıp içerden para çıkarabilirsen kar sayıyorum 2 haftadır işler iyiydi cuma günü ne kazandıysam geri aldı ********ler ama mal benim para onların satmıyorum keyifleri bilir

8. Ünlü yatırımin 3.ceyrek beklentisi 648 mln tl net kar.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 650/788 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •