Sayfa 651/784 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 6266 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. akbank da 696 Milyon !! Bana gelen duyumla ayni . Benim beklentim bu haberler ucmadan 1 milyar civariydi ceyreklik , 200/300 insaatta zarar var heralde o yuzden olamaz ama bu kadar karin agrisi . Akbank in tahminine gore 9 aylik bilanco sonrasi 1.8 milyar kar olacak !! Tamam zaten Thy gibi 10 dan 90 a git demiyoruz ama endeksin uctugu haftada yuzde 10 be dusme o evladi !!

2. Geçen sene blanco tahmini yapan kurumlar ters köşe bu senede aynası olmaz die umutluyum bu dallamalardan hersey beklenir çünkü geçmişleri ortada

3. İnşaat zarar ederse şirket bunu nasıl açıklayacak merak ediyorum. Yatırımcı ilişkilerine güvenemezsek kime güveneceğiz..
    Borsa koşmuş , olana bak.

Alıntı Originally Posted by Ayteking Yazıyı Oku
    Kötü bilanço olasılığı bence yok.
    Gübre ile ilgili Bloombergt açıklaması gübrede güçlü veriler beklendiğini gösteriyor.
    Şirkete sorduğumda inşaatın ilk çeyrek zararının 2. yarıda telafi edileceği en azından başa baş kapatılacağı söylendi.
    Dövizden zaten kar yazıyor.
    Diğer işler de iyi.
    Hisse karakteri gereği çok volatil ; grafiği kalp grafisi gibi.
    ABD verisi sonrası endeks de desteğini tehdit ediyor. , Dow 29 altında bunlar da önemli.

4. Hesap verecek olan kisi Ali pandir , cikip temmuzda yazilacak karsiliklar yazildi demese inanmayacaktik belki . Bunlar oyle seytan insanlar ki bilanco doneminde kasten zarar yazdirip sonra alacak geldi haberiyle millete sattirip yurutedebilir. Tamamen ne isterlerse o . Millet gibi Thy kac yolcu tasimis, elektrik fiyati ne olmus , araci kurum ne Islem yapmistan hareketle hesap yapamiyoruz. Elin oglu analiz yapio hesap yapio 3 asagi 5 yukari gelio . Biz de dedektif olduk hirsizlik arastiriyoruz , nereden calarlar diye bakiyoruz . Bu zamana kadar sirkete burada laf edemeyen bazi isimler var , bakalim son bilanco gelince ne diyecekler . 3 senedir diyorum hirsizlar santiyelerde caliyor , zarar etmiyor diye !! Yaz donemindeyiz Azerbaycan Merkez bankasi isi basinda kutur kutur hakedis yapilacak mevsim , Katar isi de oyle isin basi zarar edilecek durum yok , bakin insaat zarar gelebilir diyenler imalat da insaatin icinde oraya hani cok onem veriyordu pandir orasi da mi zarar . Her ceyrek Klasik 1 ve 2 santiyede cal digerleri arti olsun !! Peki nasil caliyorlar , hangi taseronlarla kimler is tutuyor sorguladiniz mi sordunuz mu .

5. Bilançoyla oynamak yapmadıkları iş değil. Tarihi tam hatırlamıyorum. Ama 2017 idi galiba. Herkesin olumlu bilanço beklediği bir çeyrekte hiç bir şey bulamadılar. İşin süresi uzayan bir şantiyede bu uzayan süreden dolayı maliyet artışı olacak deyip, aceleyle bunun için karşılık ayırdılar. İyi gelecek bilanço zarar yazdı. Sonrasında yükseliş başladı,
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bence olay bilancodan cikti artik , baska seyler var . Bilanco tahmini yorumlarimi kaile almayin o yuzden , baska dumen var

7. 31.5 direnç oldu geçirmiyorlar bıraksalar hisse gidecek aksam belli olur

8. 31.40/31.50 arasi kitlediler , Allahtan Endeks yuzde 6 demek eksi olsa falan Endeks bugun 30 alti gelecektik

Sayfa 651/784 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •