Sayfa 652/1527 İlkİlk ... 1525526026426506516526536546627027521152 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: Ortaya Karışık

Pala algiyi iyi yonetiyor.Eger illaki sat verseydi Bist daha kotusu olmaliydi . Bist guc topluyor.Haftaya tekrar beklentiler satin alinir ve ilk hedef 112 K.

YTD
    2023 sonu Bist 8000?

2. Kozaa da Ak yatırım bugünde tahtayı dökmüş 3 milyon lot satışla kapamış

Credit yerine Ak üzerinden devam ettiler galiba bugün satışa dikkat çekmesin diye anlaşılan.

Arada bir artı kapatsada umut olsa bekleyenler içi hiç umurlarında değil resmen korku dolu bir panik havasında satışlarını her gün yapıyorlar

Taban yapsınlar olsun bitsin a.k duklarım
    Beyler burada bulunmamın sebebi yeni gelen bu hisseyi almak isteyen arkadaşları 22 kez daha düşünmeye yönlendirmek hisseyi almışla ölmüşe ise çare bulunmaz

3. Kagida aşık olmussunuz maliyetler yukarda olunca cikilamiyor hergun kendinize yazik ediyorsunuz gunluk 2-3 kar gördünmü satip cikacaksin endiptennyine verdiler asaglik herifler enson ipekten kazigi yiyince bulasmadim bu pisliklere 1 aydir!

M.K.A.

4. Sabah yükselt ver milletin eline sonra çak aşağı kapanışta yine al sabah yükselt yine ver iyi tezgah kurmuş amk çocukları

5. sabahtan alt kademelere bir ton alış yazıyor milette de o yüklü alış kademelerini görünce hisse çıkıcak diye düşünüyor.

Birkaç kademe çıkınca ufak ufak veriyor sonunda yukarılardan başladığı satışlarını sabahtan alt kademelere girdiği alışlarla kapatıyor.

Güzel iş çıkarıyorlar.

Ve tabiki Citi dikkat çekmemesi için satışlarını artık credit üzerinden değilde ak yatırımdan yaptı bugün yüksek ihtimal.

Aynı şekilde Kozalda da aynı durum söz konusu idi.

Creditin satışları bitti düşüncesini oluşturmayı sağladı.

Çok akıllılar
    Beyler burada bulunmamın sebebi yeni gelen bu hisseyi almak isteyen arkadaşları 22 kez daha düşünmeye yönlendirmek hisseyi almışla ölmüşe ise çare bulunmaz

6.  Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku
    Sabah yükselt ver milletin eline sonra çak aşağı kapanışta yine al sabah yükselt yine ver iyi tezgah kurmuş amk çocukları
    Bu hissenin anatomisi böyle. Yoğun yabancı satışına bağlı düşüşlerde 1-2 gün tepki ( bence mal kitleme) sonra kaldığı yerden devam. 2-3 yıldır takip ediyorum genelde böyle. Bende öğrendim huyunu suyunu , bazen yanılsamda genelde lot sayımı arttırma fırsatım oldu. Yarın yine düşüşe devam etmesi gerekiyor. Umarım beni yanıltır

Risk almayan kazanamaz

7. Deniz Hocam iyi akşamlar,

Ocak 15 inden bugüne yabancı yaklaşık 30 milyon satmış...
    Sizin bir önceki toplu alım hesabınıza göre ne kadar daha kaldı...
    Teşekkürler...

8. Forum da kimseler kalmamış ilmek ilmek doku yarak satış yapıyor adiler birazcık ümit veriyorlar tepki verir beklentisi oluşturuyor spek ky yi fena yoldu

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 652/1527 İlkİlk ... 1525526026426506516526536546627027521152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •