Sayfa 652/1012 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by 40YILLIKSANAYICI Yazıyı Oku
    Ben de aynı örneği verecektim! ICBC Türkiye nin 2 günde neden 37 değer kaybettiğini bilen var mı?
    ICBC deki 3 aylık mevduatımız sağlamdır diye düşünüyorum
    icbc dunyanın en buyuk bankası yahu adı ustunde borsa bu inerde cıkarda borsadaki hisselerin fiyatları sirketlerin genel durumunu yansıtmaz ...fiyatlar speklerin manipilatorlerin insafına kalmıs ...icbc dedigin borsanın en manyak speginin kagıdı uzun vade bakarsan 0.25 den gelmis 11.25 e herif malı goturmus ...daha 2 sene once 1.70 lira oldugunu hatırlarım .

2.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    savaş ve kriz çoktan fiyatlanmış olamaz mı bizde ?
    Bu fiyatlanmış hali mi? Zeytin dalında yaptığı hareketin onda birini bile yapmadı

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Bu devirde hiç bir şey kazandirmiyorsa, nakit parayla ticaret yapma devri derim.
    Ama bilgi ve tecrubenin olduğu konuda ticaret yapın.
    Inanin her enstrumandan daha fazla kazanacaksiniz.
    Yalnız veresiye, çek demeyle iş yapmayın.
    dünya turunda paraları yemek kulağa daha hoş geliyor en azından parayı kendi zevkin için yemiş olursun

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Iki sene olmustur rahat ben Pnsut hisselerimi satali..

Syg,
    iyi satmıssın pınar grubu hisselerinin kazandırdıgı cok istisnadır birzamanlar pinsu yıl 2000 18 tlydi bak simdi 1.30 da geziyor ..yasarbanka el koyan devlet sirketlerini onda bıraktı oda vatandası borsada duzerek hıncını alıyor haralde .

5.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Bende borsada secimlerden sonra bir dip daha yapabilir diye aynısını düşünüyorum .
    Ykb bendede var portfoyde .Uzun vade zarar ettirmez diye tutuyorum.Bankalar ile ilgili hükümetin bir çalışması var .Tetiklerse bu haber fırlatır bankacılık hisselerini .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Nedir o çalışma?

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    egm yönetim kurulu başkanı taylan türkölmez, 15'inci yılını geride bırakan bes ve iki yıldır uygulanan otomatik katılım sisteminde ulaşılan nokta hakkında bilgi verdi.

"nisan 2019'da otomatik katılımda yeni bir boyuta geçeceğiz. mevzuata göre, sisteme girdikten sonra çıkmış bile olsanız, iki yıl sonra sisteme tekrardan alınacaksınız. nisan 2019'da 2017 yılı itibarıyla sistemden ayrılan 6 milyon kişi tekrar sisteme dahil edilecek" açıklamasında bulundu.
    vıdımık derim

7.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    DGZETE yine %20 uçurmuşlar. 2 gündür spekin de böylesi

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    85 000 tl hacimle ucmus mu oluyor al bakalım 1000 lot adama naparlar satasıya %20 asagısına verirsin borsadan cıkacak ayrıca o sirket ..1.50 den 13.50 olan kagıt alanda vardır bir arızalık .

8. simdi borsa %1.25 yukarda da kime ne faydası var 3 banka 1 holding 2 havayolu 1 telekomla yukseltmisler en cok artanlara baktınmı hepsi spekulatif manipilator kagıtları araki bulasın 450 hisse icinden ..borsa cıktınmı 400 kagıt yerinde sayıyor borsa dustunmu huraaa hepsi yerle bir ..yıllardır boyle bu duzen degismedikce borsada yatırım falan yapılmaz uzun vade isi de yalan yoksa en az 150-200 hisse endeks 90 000 ken 20 yıl onceki 5000-10000 endeks degerindemi olurdu karı buldunmu kacıcan ...gecende dedim ya ekonomik buyume yalan ya borsadaki fiyatlar yalan ..borsadaki sirkertlerin nerden baksan yarısı içi bos sallamasyon bilanco gonderen sirketler ..tek amacları var oda yatırımcıyı tokatlamak o arada kazanırsan ne ala kazanamassan yıllarca maliyete gelsin diye bekler durursun .25 yıldır borsayı takip ederim son 3-4 yıldaki gibi duzen bilmem ..soygun duzeni bist .

Sayfa 652/1012 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •