Sayfa 653/1019 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,161
    Herkes elektrik ve akaryakit zammini baz aliyor urunlerine zam yaparken.
    Kimse tuik ne demis takmiyor.
    Palamutbuku'nde simit aldigim firina gelen elektrik faturasi 87.000 TL
    Bu esnaf kaca maledip kaca satacak bu simiti?
    Faiz neden enflasyon sonuctur.
    Faiz dusunce enflasyon da duser.
    Biraz daha sikin disinizi.
    Yazin sahlanacagiz.
    Para fiskiriyeaaah..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Her kasabaya Meclis Lokantası kurulsun

Benzin korumalı Mevduat çıksın artık yeter !!!!

3.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Bugün migrosa uğradım sosis almaya çocuklar tutturdu, pınar dana sosisin kilosu 200 lira. Hindi sosisini aldım 88'e geliyordu.
    İçim elvermedi o kadar para veremedim sosise. Arada pek bir fark yok zaten tat olarak.
    Salam sucuk vb de yine düzgün markalar kilosu 150-250.
    Altılı algida magnum çubuklu dondurma 42.5 lira.

Ne olmuş böyle yahu?
    Alamayanlara, alamayanların çocuklarına çok üzülüyorum.

Burayı okuyan maddi gücü zayıf olup et alamayanlar varsa (mevduat başlığında ne işleri olur bilmiyorum ama) çocuklarına yumurta yedirsinler, etin yerini tutabilecek en ucuz gıda o.
    Bizden iş geçti yaşımız gereği ama çocuklara sosis,salam,pastırma tarzı ışıl işlem görmüş işlenmiş et ürünleri sigarayla aynı düzeyde birinci kategoride kanserojen bunu ben söylemiyorum dünya sağlık örgütü açıkladı.Çocukları durdurmak mümkün değil gerçi biz şöyle bir kural koyduk okul zamanlarında ayda bir kere evde hazırladığımız sandviçin içine üç dört dilim salam koyuyoruz yine 1-2 ay arayla evde sucuklu yumurta yapıyoruz.Miktarlarda önemli nadiren tüketilirse kişinin düzgün bi bağılıklık sistemi varsa temizlik yapılabiliyor.Çok sık tüketildiğinde her gün her hafta sonu vs özellikle büyüme gelişme çağında ki çocuklar için erken ergenlik,obezite olmak üzere her bakımdan çok zararlı.
    Ergenlik demişken çoğumuz belki çocuklarda bağışıklık sistemini desteklemek hastalıklara karşı korumak için propolis kullanıyoruz ama çocuklarda erken kıllanma,göğüslerde büyüme ve erken ergenliği tetikliyor işte.
    Son düzenleme : yolgider; 09-02-2022 saat: 09:40.

salam sucuk sosıs zaralıdır.cok arada sırada yemelı.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    İstanbulda 1 yıl önce 800 bin istenen ve fiyatı fazla gördüğüm için almadığım 2+1 80 m2 daireye bugün 2200 istendi.
    Beynim yandı
    Bu ülkede gayrımenkul dışında herşey boş.
    Ev fiyatları özellikle konumu iyi olan binalar yabancıların alım gücüne göre belirlenmeye başladı diğer hiç bir özelliği olmayan sıradan binalarda bu fiyatları kıstas alıp fiyat yükselttiler fiyatlar gerçekçi olmaktan çıktı ankara bahçelievler de giriş altı küçücük kot evlere 1000k üstü fiyat istiyorlar takip ediyorum satış yok

6. https://www.patronlardunyasi.com/hab...aahhudu/260629

Faiz indirimlerinden vazgeçilecek herhalde..
    Dövizi nasıl sabit tutacaklar..
    Haa yaz turizm falan eylül ekime kadar ok ..Döviz sabit kalabilir de..
    ee sonra?

7. İst.bahcesehir 2019 ekimde 600 bine almadigim 2+1 daire bugun 3.200 bin
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Ev fiyatları özellikle konumu iyi olan binalar yabancıların alım gücüne göre belirlenmeye başladı diğer hiç bir özelliği olmayan sıradan binalarda bu fiyatları kıstas alıp fiyat yükselttiler fiyatlar gerçekçi olmaktan çıktı ankara bahçelievler de giriş altı küçücük kot evlere 1000k üstü fiyat istiyorlar takip ediyorum satış yok
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tasarruf kedi gibidir, fazla sıkıştırmaya gelmez
    Türk Lirası’nda duranlar aslında ne yapacağını pek bilemiyor. Bir yandan bankadan aldığı faize bakıyor, diğer yandan enflasyona; fena halde zararda olduğunu görüyor ama nereye gideceğine bir türlü karar veremiyor. Bir karara varabilenler bankadan uzaklaşıp başka araçlara yöneliyor. Bir kısmı altın alıyor, bir kısmı “Acaba döviz mi†diye düşünüyor, elinde yüklü miktarda parası olanlar ise gayrimenkulü tercih ediyor. Ama hala ne yapacağını bilemez şekilde TL’de duranlar hiç az değil.
    TASARRUF SAHİBİ KÖŞEYE SIKIŞTI
    Teşbihte hata olmazmış. Tasarruflar kedi gibidir, öyle köşeye fazla sıkıştırmaya gelmez. Kediyi sıkıştırırsanız, bir bakarsınız hiç ummadığınız bir anda müthiş bir çeviklikle saldırıvermiş, baskı altında tuttuğunuzu zannederken kendine bir yol bulmuş ve oraya yönelmiş, fırlamış gidiyor. Tasarruflar da bir süredir köşeye sıkıştırılmış kedi gibi. Şimdilik tutuyorsunuz tutmaya da bir süre sonra saldırı kaçınılmaz olacak. Su akacak, yolunu bulacak. Tasarruf sahibini hapsettiğiniz bent yıkılacak.

Dikkat edin yay fazla gerilmeye başladı.

Yayı ne kadar gererseniz ok o ölçüde ileri fırlar.
    https://www.dunya.com/kose-yazisi/ta...-gelmez/648321

Sayfa 653/1019 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •