Sayfa 654/2404 İlkİlk ... 15455460464465265365465565666470475411541654 ... SonSon
Arama sonucu : 19227 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Saatlik Grafikte henüz SAT yok ama bunun anlamı konuşulan bedelli yada bedelsi gelme ihtimaline göre karar verebilir ...

Genelde son üç yıldır falan,tahsisli sermaye artışı yapıyorlar.Nitelikli yatırımcıya veriyorlar hisseleri genelde.
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

2.  Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    yok hayır... grafikleri inceleyip kendi hesaplarımla karşılaştırırım sürekli... kötü niyetli hareketler varsa gerçen bilmek isterim ...bu da dayanışmanın bir parçası değilmi ??
    ben eserim aklıma gelene yazarım art niyet bu alemde bitmez kendine güvencen bu alemde her paylaşılana takılırsan yutarlar
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

3.  Alıntı Originally Posted by mojetbit34 Yazıyı Oku
    ben eserim aklıma gelene yazarım art niyet bu alemde bitmez kendine güvencen bu alemde her paylaşılana takılırsan yutarlar
    yaklaşık 30 yıllık tecribe bana yeter ...kaporta üzerinde para biryana hisse biryana işlem yapmış fosillerdenim ... bu zamana kadar yutamadılar bundan sonra da yutabilecek varsa hodri meydan

birileri beni kandırdı diyelim ..131 e stop attım ...2500 puan ilemi beni yıkacak
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    https://www.youtube.com/watch?v=pBGfUybFnAs

4.  Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    yaklaşık 30 yıllık tecribe bana yeter ...kaporta üzerinde para biryana hisse biryana işlem yapmış fosillerdenim ... bu zamana kadar yutamadılar bundan sonra da yutabilecek varsa hodri meydan
    eyvallah
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Y a sen kaçmaya çalışırken benim evlatta mecburiyetten ataması GÖSTEPE ARAŞTRMA hastahanesine atandı Güvenlik soruşturması yapılıyor
    Başhekim arkadasım hertürlü yardımcı olurum sayın rosense

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    ____________V_K____________

6.  Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    Başhekim arkadasım hertürlü yardımcı olurum sayın rosense
    Soruşturma bittikten sonra CİDDİYSEN irtibata geçelim inşaallah

7. bizim piyasa öncü gösterge mi oldu şimdi ....dışarısı gaza gelmiş ...faizler düşmüş.... biz düşersek onlar da yarın düşermi ?? ( bu akşam kapanışta patlatırlarsa beni ona da hiç şaşmam )
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    https://www.youtube.com/watch?v=pBGfUybFnAs

Sayfa 654/2404 İlkİlk ... 15455460464465265365465565666470475411541654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •