Sayfa 659/967 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

bence beygeorge aciga sattim diyerek bizle kafa buluyor.eee 145 ten alicam alicam diye inat edip araya karadelinin lotlari bariyer olarak girince spek onu kirdi))
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

2. bundan sonra iş bankası iştiraklerini zor bulursunuz

3.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Bay George zeki adamdır, mühendistir, dünyayı da bilir. Kipa hissesinde de açığa satmisti, bilirim. Aslında niyetinin para kazanmak olmadığını, küçük lotlarla da olsa yanlış bir duruma müdahale etmekten keyif aldığını sanıyorum. Galip ve şürekası bu hisseyi terk ettiğinde Corc, Dudu,Village , kefirciyakup, Spyro ve ismini anmadigim dostlarla bir fon kurup enkazı devir almak için yol haritası belirleyeceğiz. Şirketi severiz, yatirimlarlailgili itirazlarımız olsa da..
    kısacası diyorsunuz ki galipe kazığı attık eger böyle birşey yaptıysanız herkesi ayakta alkışlarım saygı duyarım ytd

Alıntı Originally Posted by mustafa423 Yazıyı Oku
    bundan sonra iş bankası iştiraklerini zor bulursunuz
    ben her ciktigimi isc ye tasidim istirak yerine kendisini aliyorum ahhah) 4.26 dan itibaren
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

5. Önceki yükselişte 2.50 lerde debelenip eksi 10 civarı kapatmıştı

ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Satanlar hayrını görsün şahsen tutmaya devam...

7.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    kısacası diyorsunuz ki galipe kazığı attık eger böyle birşey yaptıysanız herkesi ayakta alkışlarım saygı duyarım ytd
    Kimseye kazık atmadık. Is Yatırım sene başında hissede alıcı olsaydı, meydan Galip ' e kalmayacaktı.Niyeti bozuk bir spekülatöre yem olmaktansa fırsattan istifade edip kibarca kenara çekildik. Kabahat bunların bulanık suda avlanmasına izin veren banka yönetimindedir.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

8. lkalsin kalsın kimsede çıksada kalsın satıpta nereye gidecem bulunsun kenarda dursun bakarsın ıyi para verirler kenarda bulunsun daha işbankası hisseleri hazineye devredilme hikayesi varr ara ara bakarız kar zarar kardeştir

Sayfa 659/967 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •