Sayfa 659/747 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Niye sildi 500.000 lotu yemedi herhal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Niye sildi 500.000 lotu yemedi herhal

yukarı giderse yazar yine stili bu
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    yukarı giderse yazar yine stili bu
    Aslında o kadar lot silinince tavana yapışması lazım,,,

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4. yine yazdı 69 civarı ortalamayla
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. 570 milyon kar hay maşallahHadi bakalım donup durun tahtada donunuzu kaptırın
    @borsavizyon

6. net 1,275tl temettu o da guzel
    @borsavizyon

7. Yıllık olarak bakildiginda çok iyi bilanco ceyreklik bazda marjlarda (favok,brüt kar) düşmeler var.

Net kar ceyreklik olarak 95 milyon acaba piyasanın beklentisi neydi..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

8.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Yıllık olarak bakildiginda çok iyi bilanco ceyreklik bazda marjlarda (favok,brüt kar) düşmeler var.

Net kar ceyreklik olarak 95 milyon acaba piyasanın beklentisi neydi..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Tek 1 ceyrekle bilanco okumak hatalidir genel resme bakmak lazim.sirket cok iyi yonetiliyot o 2 milyon lotu bosuna almadi o yabanci finans uzerinden halen topluyorlar ben ekrandan yarindan itibaren atarim hata yapmak istemiyorum.
    Herkese bol sans ve kazanclar dilerim
    @borsavizyon

Sayfa 659/747 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •