Sayfa 659/1252 İlkİlk ... 1595596096496576586596606616697097591159 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. makale yanlış gönderilmiş. ben de bu işte bir yanlışlık var diyordum: https://www.birgun.net/haber-detay/e...di-226755.html
    yatırım tavsiyesi değildir.

2. Katar’dan gelen para Katar’a nereden geliyordu bakmak lazim. Aydinlik gunlerde aklamak icin para donduruyorlardi: iceri-disari-iceri-bi daha disari...
    Simdi zaman tahsilat zamani. Tahsilat bitene kadar para dondurme isi de durur. Win-win yani.

3. Bildigi var tabii evet: cok para kazandi ve daha da fazlasini kazanacak.

Alıntı Originally Posted by sozlrcom Yazıyı Oku
    Allah büyüktür reisin vardır bir bildiği. Yoksa da Allah yardımcımız olsun.

4. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    O bürolar sürekli turist dövizi bozuyor. O da risk. Yerli elindeki stoğu alıp bitirirse satış fiyatı orada kalmaz. O fiyattan 250 bin usd alamazsınız yani.
    Az önce geçtiğimde ana haberler röportaj yapıyordu orada ama yüklü alım satım olmaz piyasa kapalı iken

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : Pscyokinesis; 11-08-2018 saat: 17:13.

5.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    borsa nın dip seviyesi 1.5 degilmiydi ,simdi 1 olursa ,iflas anlamına gelmiyormu ?
    İşte dip sürekli düşüyor. Eski dipler geçildikçe yeni dipler geliyor. Bunun sonu yok. Ama dün MSCI Türk Etf i Tam 20 dolardan döndü. 20 dolarda sağlam destek var. Screenshot_2018-08-10-23-55-58-274_com.twitter.android.jpg

6.  Alıntı Originally Posted by cankan Yazıyı Oku
    onların enflasyonu belli. bizimkinin ne olduğu belli değil , dahası doların bu kadar sert yükselmesi enflasyonu ne hale getirecek? tuik enflasyon verilerini manipule edecek mi?

orada ki kayıpla buradaki kaybın çok farklı olacağını düşünüyorum , onların paraları dolar karşısında bu derece erimiyor.

yanlış anlaşıldım sanırım,
    dünyada ki bütün bankacılık sistemi,
    mevduat toplayarak piyasayı finanse etmek amacıyla kurulmuştur.
    amaçları budur.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7.  Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    Aga bu haberden sonra varımı yoğumu() dolara gömerim.. Delilik bu..

Yatırım tavsiyesi değildir...
    İnşaat firmalarının yaptığı bir kampanya bankalar böyle birşey yapamaz çünkü krediler durduruldu. İsters2n 2.5 faiz ver yine vermiyor.

Şu evleri Migros gibi satmaya çalışmaktansa BİM gibi satsalar bence daha faydalı olur

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 659/1252 İlkİlk ... 1595596096496576586596606616697097591159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •