Sayfa 66/198 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 521 - 528 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

Alıntı Originally Posted by ceymosan Yazıyı Oku
    Degerli ortagim bugün senin yazdiklarindan habersiz sirketle gorustum piyasa yapicisi ile yazdıklarını aynen soyledim yonetime soyluycek
    Sevgili paydaşlar,
    Haklarınızı ıyi bilin ve sesimizi nasil yukseltirizin arayışına girin.
    Sadece telefon açıp piyasa yapıcı atayın demekle bırakmayın yazıldı dokun hatta bu talebimizin sirketin yonetim kurulunda mecburen görüşülüp karar verilmesi ve bu kararın açıklanması elinizde olduğunu bilin .

SPK nin* Kurumsal yönetim tebliği (II-17.1) kurumsal yönetim ilkeleri 1.3.1 ( Ç ) uygulanması *zorunlu fıkrası kapsamında*Paysahiplerinin gündeme*madde*konulması taleplerı ve*gündem*önerilerininin *Yönetim kurulu toplantısında gorusulmesi *ve ilgili konular hakkında Yönetim Kurulu *kararı alınması zorunludur .

Yukarıdaki madde kapsaminda ilk olgan veya olağan üstü genel kurul gündemine
    Sirket paylarının sürekli müzayedede islem görmesi hususunda karar alinmasi maddesinin eklenmesini istiyorum talebinizi yaziki yapın.

Sirket bu talebinizı alacak ve genel kurul öncesinde karara bağlayacak red ederse gerekçesini açıklayacak yazili ve bu genel kurul bilgilendirme dökümünde yayınlayacak.ne kadar çok talep giderse bu gündem maddesi talebi ile ilgili sirketin duyarsiz kalabileceğini sanmam.
    Bu baskı başlı başına sesini yuksetlemnize faydalı olacaktır.
    Bu konuda yardim isteyen yazabilir.

Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Sevgili paydaşlar,
    Haklarınızı ıyi bilin ve sesimizi nasil yukseltirizin arayışına girin.
    Sadece telefon açıp piyasa yapıcı atayın demekle bırakmayın yazıldı dokun hatta bu talebimizin sirketin yonetim kurulunda mecburen görüşülüp karar verilmesi ve bu kararın açıklanması elinizde olduğunu bilin .

SPK nin* Kurumsal yönetim tebliği (II-17.1) kurumsal yönetim ilkeleri 1.3.1 ( Ç ) uygulanması *zorunlu fıkrası kapsamında*Paysahiplerinin gündeme*madde*konulması taleplerı ve*gündem*önerilerininin *Yönetim kurulu toplantısında gorusulmesi *ve ilgili konular hakkında Yönetim Kurulu *kararı alınması zorunludur .

Yukarıdaki madde kapsaminda ilk olgan veya olağan üstü genel kurul gündemine
    Sirket paylarının sürekli müzayedede islem görmesi hususunda karar alinmasi maddesinin eklenmesini istiyorum talebinizi yaziki yapın.

Sirket bu talebinizı alacak ve genel kurul öncesinde karara bağlayacak red ederse gerekçesini açıklayacak yazili ve bu genel kurul bilgilendirme dökümünde yayınlayacak.ne kadar çok talep giderse bu gündem maddesi talebi ile ilgili sirketin duyarsiz kalabileceğini sanmam.
    Bu baskı başlı başına sesini yuksetlemnize faydalı olacaktır.
    Bu konuda yardim isteyen yazabilir.
    Sadece telefondaki bacının keyfiyetinde degil gündem talebinizi yaptınız mı seve seve yonetim kurulu oturacak ve karar verecek.oyle iletirim vs yok essek gibi iletir , iletmezse kurumsal yonetim ilkelerinin zorunlu maddesine uyulmaması Spk dan yaptırım getirir.

Daha da ileri gidebiliriz gündeme sirketi zarara uğratan yonetim kuru üyelerininin isimleri ile su bu gorevden alinmasi ve haklarinda sirket olarak sorumluluk davasi açılmasını talep edebilirsiniz.

Sirket yk bunu görüşeçek ve yazılı karar verecek ve red edecektir bununda gerekçesini açıklayacak.yazili kapta yayınlanacak.var bu bundan ıyi sirkete ayar....

4.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Daha da ileri gidebiliriz gündeme sirketi zarara uğratan yonetim kuru üyelerininin isimleri ile su bu gorevden alinmasi ve haklarinda sirket olarak sorumluluk davasi açılmasını talep edebilirsiniz.

Sirket yk bunu görüşeçek ve yazılı karar verecek ve red edecektir bununda gerekçesini açıklayacak.yazili kapta yayınlanacak.var bu bundan ıyi sirkete ayar....
    Arkadaşım sen bu işleri iyi bilen birine benziyorsun...
    Lütfen öncülük edip gerek yukarda belirttiğin hususları gerekse kara geçme ve yadex üzetinden pahalı hammadde alımı ve pahalı borçlanmaya son verilmesi ve ky iğdiş etme politikasına ne zaman son veteceklerini sorsan... ne güzel olur....

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Halka acıksan bazı şeylerin bedeli var uyacaksin. Dedigim gündem talepleri ekli evrak 2 nolus sırada belirtilecek

Bugüne kadar kimse talep iletmemis demekki herkes memun şirketten. Bundan böyle talep etsin gündemde ne istiyorsa görüşülmesini karar verilmesini.

Ornegin gündem maddesi ile ilgili pegasus hava yollarında bir yatirimci dedigim hakki kullanmış ..

Alıntı Originally Posted by canbo66 Yazıyı Oku
    Sn mosquito birincil piyada hakkında bilginiz var mı bu günkü haberin yorumu nedir . Açıklayıcı bir şeyler biliyor musunuz?
    Kullanilmayan ruchanlar simdi 1 tl den en az satilacak. 1.500.000 adet lot .
    Sirket borsada yukarılara giderse halktan alici gelir ve bir kısmını alır.gelmeze yaşar hepsini alacak 1 tl den.
    Geçen sefer 6 milyon lotu almıştı bu kez katılım var bedelliye belki yaşar bunu almamak icin fiyatı yukarı çektirebilir
    Dikkat çeken husus 15 gun sonra satis. Normalde 5 gun sonra halka arz ediliyordu. Fazla ötelenmiş bir plan olabilir borsada yukseltelim böylece hisselere alici çıksın 1 tl uzerine

Sayfa 66/198 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •