Sayfa 66/577 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 4614 madde; 521 - 528 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. Grafiğe göre yorum tamam da bir de şartlara göre de yorumlamak gerekebilir. Bugün itibariyle en büyük rakibi hatta rakipleri bitmiş durumda resmi olarak. Ve yine o zaman olmayan bir gelişme daha 5 ay daha KDV indirimine tabi olacak ürettikleri ürünler. Yani daha ucuza son kullanıcıya ulaşacak. Zaten satışlar patlamıştı. NŞA'da satış depremi beklenir önceki gelişmelere bakılırsa. Yani çift haneli rakamlar zaten doğal olarak gelmeli asıl çift hanelerin neresine çıkacağı bence sorgulanmalı. Ve hep kısa vade olarak bakmayın. Bunun orta ve uzun vadesi var. Ben büyük oranda kendimi uzun vadeye odakladım kendi adıma konuşmam gerekirse. Ve sahip olduğu şartlar aleyhte değişmediği sürece bu kararımdan vazgeçmem için bir neden göremiyorum.
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

2. YATAŞ/ÖZTAŞKIN: YATIRIMIMIZI ÖNÜMÜZDEKİ YILIN MART AYINA KADAR BİTİRMEYİ PLANLIYORUZ - BLOOMBERG HT

patron bu açıklamayı 16.12.2016 tarihinde yapmıştı. sonuçla ilgili bilgisi olan var mı. sonuç da kap a düşmedi ama son zamanlarda iyi haberlerle destekleniyoruz. bu haberin sonucu gerçekleşti de sırasını mı bekliyor acaba

3. Sn slm333 sanırım o lojistik ile ilgili yaptıkları yatırımı kastediyor.

Alıntı Originally Posted by itsme Yazıyı Oku
    Grafiğe göre yorum tamam da bir de şartlara göre de yorumlamak gerekebilir. Bugün itibariyle en büyük rakibi hatta rakipleri bitmiş durumda resmi olarak. Ve yine o zaman olmayan bir gelişme daha 5 ay daha KDV indirimine tabi olacak ürettikleri ürünler. Yani daha ucuza son kullanıcıya ulaşacak. Zaten satışlar patlamıştı. NŞA'da satış depremi beklenir önceki gelişmelere bakılırsa. Yani çift haneli rakamlar zaten doğal olarak gelmeli asıl çift hanelerin neresine çıkacağı bence sorgulanmalı. Ve hep kısa vade olarak bakmayın. Bunun orta ve uzun vadesi var. Ben büyük oranda kendimi uzun vadeye odakladım kendi adıma konuşmam gerekirse. Ve sahip olduğu şartlar aleyhte değişmediği sürece bu kararımdan vazgeçmem için bir neden göremiyorum.
    sn itsme, sanırım benim için yazdınız bunları.
    aslında grafikte hiç yorumum yoktu. sadece durum tespiti vardı. söylediklerinizi zaten bu forumda 2015 başından (hisse fiyatı 1buçuklar civarındaydı o zamanlar) beri dile getiren biriyim. hisse fiyatı 4ü geçtiğinden beridir, ara ara hissenin dolar bazlı durumunu dile getirim. hatta (şu an aramızda yok sanırım) sn UAlkya ile bu dolar bazlı durumu değerlendirirdik. yani dolar bazlı durum tespitlerim yeni değildir. ara ara bu durum tespitlerini vermeye yine devam ederim.

5.  Alıntı Originally Posted by cok400 Yazıyı Oku
    sn itsme, sanırım benim için yazdınız bunları.
    aslında grafikte hiç yorumum yoktu. sadece durum tespiti vardı. söylediklerinizi zaten bu forumda 2015 başından (hisse fiyatı 1buçuklar civarındaydı o zamanlar) beri dile getiren biriyim. hisse fiyatı 4ü geçtiğinden beridir, ara ara hissenin dolar bazlı durumunu dile getirim. hatta (şu an aramızda yok sanırım) sn UAlkya ile bu dolar bazlı durumu değerlendirirdik. yani dolar bazlı durum tespitlerim yeni değildir. ara ara bu durum tespitlerini vermeye yine devam ederim.
    Sn UalkyA Kayip, burdamisiniz sn Ualkya

Alıntı Originally Posted by Eemr Yazıyı Oku
    Sn UalkyA Kayip, burdamisiniz sn Ualkya
    sn UAlkya 2inci çinkodan sonra (yani $2,02 dolar zirvesi geçildikten sonra) yataştan çıktı diye tahmin ediyorum. çünkü o zamandan beri foruma birşeyler yazmıyor.

7. Sn. Ualkya sanırım satıp 7.5 seviyesine inmesini bekledi ama olmayınca bir daha almak istemedi herhalde.

Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Yukarıdaki teknik hedefimi hatırlatmak istedim. Kimseyi yanıltmak istemem sadece bir fikir verir belki. Bol kazançlar.
    NOT: Referandum ile ilgili sizce kısa vadede dikkat etmemizi gerektirecek bir durum olabilir mi?
    referandumdan hangi sonuç çıkarsa çıksın, belirsizlik ortadan kalkacağı için, piyasaya olumsuz bir etki olmaz diye düşünüyorum.

Sayfa 66/577 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •