Sayfa 66/631 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 5045 madde; 521 - 528 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Vay canına borsa gerçekten de DOW'u takmıyor

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Vay canına borsa gerçekten de DOW'u takmıyor

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kaç açtı tspor?
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3. fenerin kalesinde ts nin kalecisi olsa çoktan arayı açmıştı
    fenrin kalecisi çarkıfelek gibi bi maç iyi bi maç kötü. ts maçı 3 atak vardı ts nin 2 si gol oldu
    fener çok iyi futbol oynuyor ama boş kale ya da karşı karşıya atma sorunları var
    tolga ve kruse nin karşı karşıyalarını benim bebe bil atardı
    bi de malüm engellemeler var şampiyon olursaa büyük mucize olur
    yatırım tavsiyesi değildir

3 maçlik bı degerlendirme yapalım :
    tspor ,
    gençler deplasmanı ,sivas iç saha , besiktas deplasmanı ve iki kupa maçı var erzurum ile..
    bu 3 maçtan alabileceği puan 3 veya 4 diye düşünüyorum , bjk namumkun yenemez, sivas maçı bı ihtimal 3 puan alabilir gençler maçı bı ihtimal 1 puan..
    totalde 4 puan aldığını varsayarsak 1 puan var fark ,etti 5..
    eksik macini sonra değerlendiririz..
    fb ise alanya iç saha dış saha ankaragucu ve içerde gsray..
    biz bu 3 maç sonucunda 9 puan alırsak ; ki yüksek ihtimal (kayseri ve agucu düşmüştür benim gözümde) 3 hafta sonunda liderliğe oturabiliriz..
    gsray dep kasimpasa ve içerde malatya ile oynayacak , araya iki tane alanya maçında hirpalanirlar , bize gelene kadar 4 puan alabilirlerse çok iyi gsray açısından..
    yani subat bitimi liderliği aldık mı bizi kimse tutamaz..
    ytd
    şampiyon olacağız !!!
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

fener de destek neresi arkadaşlar maliyeti düşürmek istiyorum.Nereden alınır

6. spek 30 tl olcak diye yırtınıyor ,millete yuklendırdı ,kendısı zaten parayı yaptı sadece bosaltıcak ortam arıyor

ortam beklemesi bu yüzden . pistte çöküş kaçınılmaz ne kadar uğraşırsan uğraş gitmeyen borsa geri gelir

sadece yabancı yerli oyunları pek alışık olmadıgınımz sekilde gıdıyor ,top soruyorlar mart ayı na kadar surebılırlerse en fazla sürerler

martta yeşil olmayacak ortam fikrimce .malları çıkabilmek ıcın tutma cabası kucuk yatırımcı geceleri güzel bir uyku istiyorsa gumus altın sanki ninni gibi geliyormuş diye bir söylenti var . fiziki olarak elinizde olmayan hiç birşey size ait veya gercek degildir
    yad degıldır fikir tabııkı ,en son Nihat ozdemir de patladı ,kendisini özelden de tanırım kalbi zaten pek saglam degıl ,bu ıslere neden gırer anlamam .entrıka çözmek, seytanla top oynamak belkide zevk veriyordur belki .kucuk yatırımcılar ıcın bistte her ne
    olursa olsun yatırım yapılcak bir sene olmadıgını dusunmekteyım .su saatten sonra yapan yaptı kemikleri atacak ,adam aramaktalar
    bu siz olmayın .herkesin aklı var akıl vermek gıbı olmasın ,para kolay kazanılmıyor .ben 2 hafta önce tamamen terk ettım bısttı
    daha huzurluyum .

7. bu arada Fenerbahçenin sayılmayan 2. golü
    %100 net goldü
    faulle yakından uzaktan ilgisi yoktu
    birebir aynısı bu hafta hatta daha faule yakın olanı Alman liginde liepzig maçında oldu
    hakem golü verdi
    bulun izleyin bu hafta ki liepzig maçını
    bu sene hakeemler yüznüdn fenerin en az 9-10 puanı kimvurduya gitmiştir

8. bu arada gs de arayı kapattı
    bu hafta da çok kolay maçı var k.paşa ile
    hiç primlenmemişti
    potansiyeli yüksek gs tahtasının

Sayfa 66/631 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri