Sayfa 66/117 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 521 - 528 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1. 2.34 siiiiin sene gecemez izle ve gor
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

2. demedinmi insallah atlamadın 1.90 duser dedim dustu buraya yazan digerleri nerdeydi yukselince hemen usustuler sen bilmezsin bunları

3.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    alalımmi tavana gidermi yokmu kimse ?
    Bu dengesiz kağıdın ne yapacağı belli olmaz.Alırsın gitmez.Almazsın gider. (:
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

4.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    demedinmi insallah atlamadın 1.90 duser dedim dustu buraya yazan digerleri nerdeydi yukselince hemen usustuler sen bilmezsin bunları
    almadım cuma gunu kapanısta 100 000 lot alısa gelmisti ona aldanmıstım ama goruyorumki numaraymıs tesekkurler taven ustat zarar etmekten kurtuldum uyarınla

5.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    almadım cuma gunu kapanısta 100 000 lot alısa gelmisti ona aldanmıstım ama goruyorumki numaraymıs tesekkurler taven ustat zarar etmekten kurtuldum uyarınla
    bu hissenin herseyi numara aylardır 2.34 gecemedi gecmezde bak simdi takır takır geldigi yere nasıl geri dusuyor tavan diyorsunya iste bunun tavanı 2.34 ordan gıdım yukarı gitmez

6.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    bu hissenin herseyi numara aylardır 2.34 gecemedi gecmezde bak simdi takır takır geldigi yere nasıl geri dusuyor tavan diyorsunya iste bunun tavanı 2.34 ordan gıdım yukarı gitmez
    Doğru diyorsun taven üstad
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

7.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    daha cok yukarı gidicek olsa kront gibi tavan kapatırdı cuma haklsınız kront cuma tavan oldu bugunde ustune %10 daha yukseldi sagolun uyarılarınız icin

8. ben kronttan %34 karımı aldım az once yalanmı diyoruz 2.34 kac aydır geciyormu oraya carpıp carpıp geri dusuyor geldigi yere 2.34 gecmedikce bundan adam olmaz hadi eyvellah

Sayfa 66/117 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •