Sayfa 662/788 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon
Arama sonucu : 6301 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Arkadaslar , sirkete yazin !! Hesap sorun bu insaat zararini diye . Ben nereden gelecegini de , kac gelecegini de biliyordum . Ama Ali pandir in bunu yazdirabilecegine ihtimal vermedim !! Cikip analistlere insaatta zarar bitti diyen pandir simdi ne hesap verecek !!!

Bu arada Gubre ve hizmet tarafindaki ekibi kutluyorum , oradaki performans Gayet iyi . Kotuyu yeriyorsak iyiyi de belirtmezsek inanirligimiz azalir !! Hakan Goral gercekten su sirkete layik tek ust duzey yonetici

Arkadaslar onceki sayfalarda mail adresi var herkesin !! Hesap sorun hesap , insaat ekibine ve ust duzey yonetime seref lerini haysiyetlerini sorun !! Insaat olmasa 4 milyar ceyreklik bilanco gelecek sirketi calarak ederek bile 2.5 altina indiremiyorlar!! Birisi hesap versin , bir grup 10-12 ceyrek ust uste nasil performans gosterir . Hadi pandemi oldu 6 ceyrek kotuydu, hala ne zarari or. evlatlari !!! Ceyreklik 1.2 milyar gelecek kari -280 insaata yazarak (250 de kar edecekken) 735 Milyon getirdiler. Hesabini sorun paranizin nerede bu alacaklar diye ?? Hani hep zarar hep zarar , zararsa Niye isi durdurmuyorsunuz o cocuklari !!!! Biz de bu sektorde calisiyoruz benim firmam gitti 10 milyar dolarlik isi cart diye pandemide durdurdu ekibini gonderdi isi rolantiye aldi , siz kimsiniz oc lari da zararina is yapiyorsunuz

2. Hani bilanço kötü geliyordu ..
    Sızmıştı vs vs ..

1.794.768.000 gelmiş beğenmiyorsanız bırakın bu işi ..
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Arkadaslar , sirkete yazin !! Hesap sorun bu insaat zararini diye . Ben nereden gelecegini de , kac gelecegini de biliyordum . Ama Ali pandir in bunu yazdirabilecegine ihtimal vermedim !! Cikip analistlere insaatta zarar bitti diyen pandir simdi ne hesap verecek !!!

Bu arada Gubre ve hizmet tarafindaki ekibi kutluyorum , oradaki performans Gayet iyi . Kotuyu yeriyorsak iyiyi de belirtmezsek inanirligimiz azalir !! Hakan Goral gercekten su sirkete layik tek ust duzey yonetici

Arkadaslar onceki sayfalarda mail adresi var herkesin !! Hesap sorun hesap , insaat ekibine ve ust duzey yonetime seref lerini haysiyetlerini sorun !! Insaat olmasa 4 milyar ceyreklik bilanco gelecek sirketi calarak ederek bile 2.5 altina indiremiyorlar!! Birisi hesap versin , bir grup 10-12 ceyrek ust uste nasil performans gosterir . Hadi pandemi oldu 6 ceyrek kotuydu, hala ne zarari or. evlatlari !!! Ceyreklik 1.2 milyar gelecek kari -280 insaata yazarak (250 de kar edecekken) 735 Milyon getirdiler. Hesabini sorun paranizin nerede bu alacaklar diye ?? Hani hep zarar hep zarar , zararsa Niye isi durdurmuyorsunuz o cocuklari !!!! Biz de bu sektorde calisiyoruz benim firmam gitti 10 milyar dolarlik isi cart diye pandemide durdurdu ekibini gonderdi isi rolantiye aldi , siz kimsiniz oc lari da zararina is yapiyorsunuz
    Bu Biançodan sonra kim Ali Pandır’ ın sözüne inanır artık ??

Hani bitmişti zararlar ??

Bu moku bilmiyorsan konuşma be adam, bunca zamanda öğrenemediysen de harakiri yap!!!

Gübre ‘ nin başındaki ekibe tebrikler, istikrarlı bir şekilde dediklerini yapıyorlar. Adam bunu yapacağını bloomberg’ de söylemişti ….

Toros’ u halka açmalılar

4. Analiz

Bilanco insaattan dolayi kotudur bak ustte ne yazdik . Gubre ve hizmet tarafi gayet iyi dedik ama biz holding hissesi aldik gubre degil !! Totalde 1.8 gecen senenin yuzde 50 ustunde !! Gelip burada tahrik etme adami , sirkette donen dumenlerden haberin yok gelmis burada ahkam kesiyorsun. Bu sirket 4 milyar senelik kar aciklardi en az insaatta caldiklari zararlara bak ondan sonra gel ahkam kes !! Bilanco tam sizdigi gibi geldi , sizan bilanco iyi olsaydi 2 Cuma once borsa yuzde 3 ken tekfen yuzde 6 olmazdi . O yuzden burada masal anlatma .

Su andaki rakam kotudur olmasi gerekenin altidir insaat hirsizliklari yuzunden ancak 2.5 milyar kar gelecegini sene sonunda hesap edersek ( Tabi sen daha son ceyrek insaat zararlarini gormedin tekfenin) fiyati en az 6.5/7 fk ile 18-19 milyar seviyesine cikmalidir ki o da yuzde 50 potansiyele isaret eder .

Eee Peki piyasa buna inanir mi ? Analistlere karsiliklar bitti diye toplayan pandir a kim guvenip milyon dolarlarini emanet eder . Sen ben gibi kicikirik ky ile mi artacak zannediyorsun bu sirket . Guven yok guven !!! Para guven olan yere gider , gider pahali enerji sirketlerine gider Thy ye gider , surekli hisse alan Alark a gider . Sana anca kim gelir biliyor musun . Son 3 senede santiyelerde 400 milyon dolar calan kimse o !!

5. Begenmiyorsaniz birakin bu isi demissin de , senden akil alacak degilim bu sirket ile yorum yaparken !! Gelip burada ahkam kesmeden once parani kim caliyor onlari arastir . Son 3 senede tuvalet kagidi bile 4 katina cikti , tekfen daha 2 katina bile gelemedi . Neden gelemedi su Gubre rallisinde bu kadar matahsa , cunku insaatta caldilar, belli ki hissen var senin parani da caldilar sen uyumaya devam et

6. Brüt 188 milyon zarar eden inşaat kısmının sadece üçüncü çeyrek genel yönetim giderleri 126.5 milyon lira. Aynı dönemde brüt karı 1.02 milyar olan kimya grubunun genel yönetim giderleri 39.5 milyon lira. Ulan neyi yönettiniz. Zarardan başka bir şey yok inşaat tarafından. Komedinin daniskası.

7. Sayin baybars
    Pandira kimin pusu kurdugu belli , 15 bin olan insaat personel sayisi bu ceyrek 10 bine dusmus. Buyuk temizlik yapiyor ve birileri tekerine comak sokuldugu icin pandiri arkasindan vuruyor. Biraz evvel kendisine su egitim videosunu attim , telekonferans oncesi odev verdim

https://youtu.be/jHJxYjL1DF8

8. İşin kötüsü işkencemiz daha bitmemiş. Suudi Arabistan'daki iş mayısa kadar uzamış.

Sayfa 662/788 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •