Sayfa 663/1024 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 5,297 - 5,304 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. İngbank 14 yapmış ama 14,50 olsaydı tam bir altın vuruş olurdu... Bence böyle bir atak yapmalıydı...

dual
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

2. Buyuk bankalarin mevduat acigi cok verdikleri kredi fazla son zamanlatda o bakimdan kucuklerin oranina esitlediler hatta hosgeldin oranlari onlari gecti...kucuklerde cok kredi dagitabilse aciklari onlar kadar olsaydi haralde su an 16 yi rahat alirdik.

3.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Buyuk bankalarin mevduat acigi cok verdikleri kredi fazla son zamanlatda o bakimdan kucuklerin oranina esitlediler hatta hosgeldin oranlari onlari gecti...kucuklerde cok kredi dagitabilse aciklari onlar kadar olsaydi haralde su an 16 yi rahat alirdik.
    Küçüklerdeki sorun ise genelde döviz mevduatlarının fazla TL mevduatlarının az olması. TL kredilerini swap ile fonlamaya çalışmak artık daha maliyetli. Açık pozisyonda bu kur değeri ile riskli ve belirli bir orandan sonra yasal olarak mümkün değil. Küçükleri baskı altına alacak durumda bu olacak bence. Örneğin rodeonun toplam mevduatı verdiği toplam krediden fazla , ama verdiği TL krediler ile TL mevduatı arasında ciddi bir eksiklik var. Bu durum swap faizinin yüksekliği ile birleştiğinde bir noktadan sonra küçükleri de büyükler kadar sıkıştıracaktır. Hatta bence daha çok sıkıştıracaktır. Gazamız mübarek olsun......
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Eylule kadar baglasakmi %15 bulursak...
    Eğer faizlerin düşeceği beklentisiyle uzun bağlamak istiyorsanız bence günlük gidin.14-14.50 arası günlük en mantıklısı.Baktınız düşme eğilimi var uzun bağlarsınız.

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Eylule kadar baglasakmi %15 bulursak...
    Eylül'e varmadan 22 ler görülür diye tahmin ediyorum , bankalar şu an ucuzdan para toplama derdindeler
    Taksicinin ne demek istediğini iyi idrak etmek lazım
    Parayı hedefiniz yapmayın. 1$ Elli kuruş olacak
    duhul: eylül 2012

6.  Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    Eylül'e varmadan 22 ler görülür diye tahmin ediyorum , bankalar şu an ucuzdan para toplama derdindeler
    Bir de 2023 hedefini ver

7.  Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    Pazarcı şükrü coşmaya başladı .....

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,668
    bugün usd vadeli hesabım olan bankadan (ing) aradılar. hesabı yeni açtırdım sayılır. parayı eski çalıştığım bankadan bunlara aktarmıştım.
    sistemimizde çalışmıyor gözüküyosunuz. bu kadar yüklü mevduatın kaynağı nedir genel müdürlük sormamızı istiyor dedi telefondaki bankacı.
    dedim devletin sormadığı şeyi siz nasıl sorarsınız. bu soruyu devlet sormuyor bana. sonuçta faiziniz yüksekti ve size getirdim parayı bu kadar dedim. sonra da üstelemedi daha fazla.
    böyle bir şey başına gelen var mı daha önceden?

Sayfa 663/1024 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •