Sayfa 663/853 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,297 - 5,304 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by tovw23 Yazıyı Oku
    Nerden döner tahmini olan var mı çok fazla saldi sanki?
    139 destek kirarsa 1.20 alti stop

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    10000 bin lotu olan 1600 tl vercek panik yapilcak bisey degil 8 senede 4 bedelli yapms bi srket

30bin lotum var. Katilim icin ne yapmam gerekiyor? Anlatirmisiniz lutfen?

3.  Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    30bin lotum var. Katilim icin ne yapmam gerekiyor? Anlatirmisiniz lutfen?
    4800 tl para hazirlaman lazim asagi yukari 2.5 ay icinde

4. bedelliden sonra ne olacak ? genelde hisselerde nasil bir hareketlilik oluyor ?

5. Ne olacak hali bunun

Bu hisseye girmiş çıkmışlığım ve çok şükür ekmeğinide yemişliğim olmuştur. Hala takip ettiğim bir hissedir. Sahip olduğu arsa hissenin tek sahip olduğu hikayesi, hikayede öyle böyle değil hisseyi alıp götürebilecek bir hikaye, beklenti. En son açıklanan %16 bedelli hisseyi biraz geri çekilmeye ve beklemeye aldı.Hisse 2017 yılında 1.10 dan 3 e gitti operasyon sonrası 1.30 ila 1.40 arasını mesken tutmuş durumda.Hisse 1.30 dan aşağıya sarksada 1.70 çıksada dönüp dolaşıp 1.4 civarında dolaşmaktadır. Geçtiğimiz hafta şirketin yatırımcı ilişkileri sorumlusuyla görüştüm; bedelli için spk başvurusunun yapıldığını yaklaşık iki ay içerisinde sermaye artırımın tamamlanacağını söyledi. Pendikte bulunan arsayla ilgili mahkeme sürecinin devam ettiğini mahkemenin bilirkişi raporu için adımlar attığından bahesetti. Davanın nezaman sonuçlanacağı konusunda fikrini sordum, kamu davalarını kestirmenin çok zor olduğunu 2004 yılında kamuya açılan davanın 2017 yılında aleyhlerine sonuçlandığını ve tekrar temyize gidilerek dava açıldığını ve bu davanında hala devam ettiğini söyledi. Uzun lafın kısası hikaye, beklenti çok güzel ancak bu sevdada bu davada kolay kolay biteceğe benzemiyor. Daha iyimser bir beklentisi olan varsa paylaşsın , ben bildiklerimi paylaştım.
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    Bu hisseye girmiş çıkmışlığım ve çok şükür ekmeğinide yemişliğim olmuştur. Hala takip ettiğim bir hissedir. Sahip olduğu arsa hissenin tek sahip olduğu hikayesi, hikayede öyle böyle değil hisseyi alıp götürebilecek bir hikaye, beklenti. En son açıklanan %16 bedelli hisseyi biraz geri çekilmeye ve beklemeye aldı.Hisse 2017 yılında 1.10 dan 3 e gitti operasyon sonrası 1.30 ila 1.40 arasını mesken tutmuş durumda.Hisse 1.30 dan aşağıya sarksada 1.70 çıksada dönüp dolaşıp 1.4 civarında dolaşmaktadır. Geçtiğimiz hafta şirketin yatırımcı ilişkileri sorumlusuyla görüştüm; bedelli için spk başvurusunun yapıldığını yaklaşık iki ay içerisinde sermaye artırımın tamamlanacağını söyledi. Pendikte bulunan arsayla ilgili mahkeme sürecinin devam ettiğini mahkemenin bilirkişi raporu için adımlar attığından bahesetti. Davanın nezaman sonuçlanacağı konusunda fikrini sordum, kamu davalarını kestirmenin çok zor olduğunu 2004 yılında kamuya açılan davanın 2017 yılında aleyhlerine sonuçlandığını ve tekrar temyize gidilerek dava açıldığını ve bu davanında hala devam ettiğini söyledi. Uzun lafın kısası hikaye, beklenti çok güzel ancak bu sevdada bu davada kolay kolay biteceğe benzemiyor. Daha iyimser bir beklentisi olan varsa paylaşsın , ben bildiklerimi paylaştım.
    Malum partinin beton sevdası o arsayı ike ike imara açacaklar. Milyar dolarlar kazanc

BLA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 2.40 maliyetlerle beklemeye devam ediyorum bedelli zamanlaması manidar bedelliden belli bir süre sonra yukarıya sert hareketler ve uzun soluklu olacağını düşünüyorum 2019 un flash hissesi olacak

Sayfa 663/853 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •