Sayfa 664/1002 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: Viop - XVI

Engellenmişim vah vah çok üzüldüm

Oysa Birazdan ilahi paylaşacaktım

Azıcık nemalanırdın

Neyse

Sn cautionary onlarda herşeye kılıf var

Onlar hükümet sayesinde haram milyonları kazanırlar sonrada cennete gideceklerini söylerler

Ben bu kafaya laf sokuyorum

2.  Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    Hahah troll denince bir partiyle özdeşleşmiş, haklı taraflar yok değil bunun düşülmesinde)) benim kastettigim internet trollugu. Cok daha eskilere dayanıyor.
    Şuradaki tanım açıklayıcı olur;

troll: https://eksisozluk.com/entry/2710213
    Neyse tahriklerine kapılıp ceza almıcam..

3. We have a deal! Opec plus to cut 9.7 million bpd - sources

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Bende 10 bin basvurmustum.
    7.500 olarak onaylanmis.

Bugün kullandım.(mobilden)
    Dijital basvuru yaptığımız halde kredi kullandirim masrafı kesmisler.

Hayat sigortasi zorunluluğu yok.

..................

Sanırım para kısıtlı.
    Bana hala bir şey yok acaba yanlışlıkla zamanında akp ye oymu verdiniz

5.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Çok geçmiş olsun.. Siz ciddi zarar etmişsiniz Allah yardımcınız olsun..
    Daha önce 2 kez batmaya yakın oldum, ben düşüşlerde batmadım hiç :D Allah size yardım etsin sürekli long yönü hayra alamet degil :D Başkalarınıda arkanızdan batırcagınızdan endişeleniyorum ....Ayrıca artık kumarı bıraktım bir sonraki güne kolayla poz taşımam stop yerim bellidir pozisyona girdigim andan itibaren...

Opec arz kesintisinde anlaşmış.

7. 7.60 ortalama ve al-sat'larla maliyeti 7 liranın altına çektiğim orta uzun vadeli thy'ler duruyor.

O fiyatların altı ''düzen dönmez'' fiyatlarıydı. Ben ''düzen döner''e pozisyon aldım.
    Aksine alınmaz, düzen dönmeyecekse buradaki sanal varlıklar, dolar vs işe yaramaz. Eve gerçek dolar ve altın konulması gerekir.
    Düzenin dönmediği yerde evdeki dolarınızı da aç kalmış insanlar gelir zorla alır.
    Düzenin nasıl döneceğini düşünüyoruz ama aslında bizim düşünmemize gerek yok.
    Nitekim bundan sorumlu olanlar paketler açıkladılar. Bizim hükümetimizin de para arayışında olduğu belli.

Bazı olumsuz gelişmeleri buraya getirip yazıyor arkadaşlar, yazsınlar itirazım yok.
    Fakat borsayla ilgilenip de bunları bilmeyen kaldı mı?
    Hala yazıyorsan en son sen öğrenmişsin demektir. Bilinen haberi kaç kere satabilirsiniz?
    Piyasanın gücü gelen haberlere nasıl tepki verdiği ile test edilebilir. Diplerde artık olumsuz haberlere tepki vermemeye başlamıştı.
    Ben ise thy'leri aldıktan sonra haber sitelerine girmeyi bıraktım, tv zaten izlemem, buraya da nadiren girerim.
    Kulağımı çoktan tıkadım.

Ya bu kar yetmez mi? Niye vermiyorsun thy'leri?

Bu oyun böyle oynanır, kısa cevap.
    Ettiğim karla piyasa yönünün bir alakası yok.
    Tipik bir düşüş ve şimdi de yükseliş trendinin içindeyiz.
    Salgının sona ermesinin işaretlerini bekleyeceğim, işte o aralar verebilirim.
    Geri çekilmelere düzeltme derim, olabilir tabi, verip alttan almaya çalışırım.
    Trendde oturmaya çalışıyorum teknik ifade ile.
    Swap anlaşması ya da imf'den korona amaçlı para almamız, olursa ara duraklar olur, olduğu gün verip birkaç gün beklerim tekrar alırım.
    Piyasayı, gelişmeleri sürekli izleme imkanım var, buna da güveniyorum elbette, olmasaydı elimdekinin yarısını verirdim.
    Erdoğan'ın corona olma riskini de taşıyorum ama dikkat ediliyordur mutlaka.

Gün içi işlemlerim farklı ama mantığı aynı sayılır.
    Açtığım zararlı işlem sayısı belki daha fazladır ama hiç önemli değil, karlı pozları tutabilirsek 1 tanesi bile çok sayıda zararlıyı karşılar.
    Piyasaya yeni giriyor olsaydım sanırım beklerdim, her iki yönde de belirsizlikler, riskler var..

8. bazı insanlar bu başımıza gelenleri faize yoruyor, dinden uzaklaşmaya yoruyor.. varsa öyle bir vatandaş yazsın dinleyelim. gerçi borsada faize bulaşmış(!) kağıtları alıp satıp sonra yaw işte faiz haram işte bık bık kem küm napalım diyeceklerdir.

Sayfa 664/1002 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •