Sayfa 665/890 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 7113 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Dünya nüfusu 8 milyar.
    500 milyon km kare dünyanın yüzölçümü
    1 km kareye düşen insan sayısı 100
    Ademoglunun misafir olduğu bu yeryüzü herkese yeter.
    Ama ne yazık ki kaos , savaş , yoksulluk, açlık ön planda.
    Bunu kimlerle mi yapıyorlar?
    Yazar çizer takımı , medya , siyaset , politika , bürokrat , finans ayaklarıyla.Onlara hizmet edersen varsın.
    Onlar kim mi ?
    Yeryüzünde saf kotulugu isteyen , kötülüğü icsellestiren , vicdani ve empati değerleri olmayan sozde insansı insan...
    Aslında insan da değil .
    Bizler onlara hizmet etmek için varız.
    Kibir ve yalan abideleri.
    Çölde yürürken bir katır idrarını boşaltır.
    Yerde biriken idrarinin üzerine bir saman çöpü düşer.
    Onun da üzerine kara sinek konar. Etrafına bakar bu sinek .Denizler hakimi kaptanideryayim.Kibirli in halı...

Saf kotulugu yayanlarin en belirgin özelliği bu.

Ama onun karşısında bütün ihtişamına bütün doluluguna rağmen bir çaydanlık var.Kokusu ile sohbeti ile ...Çaydanlık , bardağın önünde eğilir ve ona sevgi bırakır.Semaverde çay , çayda yaren...Mütevazı saf iyilik halidir.

İkincisi empati yok.Vicdani değerleri yok.
    Yoksul daha da yoksul olsun.İnsanoglunu böcek gibi ezmek için varrlar.

Onun karşısında ise empatiyi icsellestirip başkasının ayakkabısını giyip bir mil yürüyen saf iyiliği yayan bir akim var.
    Empati zordur .Ayakkabı ayağını acitabilir.
    Ayakkabının burnu reskimistir, yırtık da olabilir.Bunlara rağmen giyer ayakkabıyı .Yüreğine dokunur.Bilir ki o kalp ona ait değildir.Yaraticinin ona emanetidir.Onun kalbini kırmaz, yüreğine dokunur.

Virüs cambaza bak olayı demistim.
    Bütün deher yargıları özgürlükleri medya siyaset ,sizde bilim dünyası ile tarumar ettiler.
    Toplumun frekansı iyice düştü.
    Benim için en büyük hayal kırıklığı
    ozgürlüğüne düşkün Anadolu insanın, Nuh un cocuklarinin akıl tutulmasi yaşamasıdır.
    Korkma sönmez....
    Muhtaç olduğun kudret , damarlarındaki asil kanda mevcuttur diyenleri uzduk.
    Nerden nereye ....
    Ne yapabilirsin ?
    Safini tercih et.Dengede duran teraziyi 1 Gr lik ağırlık bozabilir.O sensin işte.

Yeni dönem tarım...Saf kötülüğü yayanlarin yeni hedefi toprak.
    Küresel ısınma aldatmacasiyla milletin toprağını , tasini , altınını cukka yapacaklar.
    Kim ile mi ?
    Aynı hizmetkarlariyla.Siyasiler , medya...

Toprağına ve altinina sahip çık.
    Somut altinina .Elle tutulur , gözle gorulur.

Ahh Turgg yaktın bizi .
    Arada bir cansuyu da vermiyor ki .Toprak iyice kurudu.Arada bı sulayın.
    O sulamayı yaparken topraktan artezyen kuyusu bı çıksa...

23 Ekim 2021

Turgg 136
    Çeyrek 900 lira
    Sokak dilencisi çıkmaza girdi .
    Tek bir seçeneği var.Hizlica sürmek.
    Başarı ne idi ?
    Çoğunlukla ötekiler pes rttikten sonra o ipte aşılıyor kalmakti.Eski kemik kadro devam.
    Biliyorum eller bitkin vaziyette.
    İyimser olmak lazım.
    Burayı okumaz sokak dilencisi belki kulağına gider. Mayıs a kadar çek yukarıya .Yoksa deveyi yardan uçuran ...
    Hissikablevukuu !

Turgg 208
    6 Nisan 2022
    Tepe 239
    Yakında orayı da geçecek.

2. Hem UÇCAK
    Hem GEÇCEK

3. Hayretler içersindeyim ne ağlayan ne sızlayan var ne sosyal medyacılar var.
    Endeks rallisinde özellikle algıya oynayan spekler olur ama yatırımcılarda genelde daralır bunalır burada maşaallah her kes keyfi yerinde gözüküyor.

O zaman spek sıkıntıda demektir.

4.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Hayretler içersindeyim ne ağlayan ne sızlayan var ne sosyal medyacılar var.
    Endeks rallisinde özellikle algıya oynayan spekler olur ama yatırımcılarda genelde daralır bunalır burada maşaallah her kes keyfi yerinde gözüküyor.

O zaman spek sıkıntıda demektir.
    Eskiden endeks ralli yaptığında bizim arsa düşerdi şimdi düşmüyor hatta ufak ufak artıyor… imar süreci de ilerliyor mutlu sona az kaldı.. hadi bakalım…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bir yildir beklemekte oldugum az hisseden birisi. Yuzduk yuzduk kuyruguna geldik. Yeni giren spegimiz ve haber destegi ile bu fiyatlar insallah donulmemek uzere geride kalir. Haber dustukten sonraki hedef fiyatim Dort haneli rakamlar. Insallah yaniltmaz.

Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Bir yildir beklemekte oldugum az hisseden birisi. Yuzduk yuzduk kuyruguna geldik. Yeni giren spegimiz ve haber destegi ile bu fiyatlar insallah donulmemek uzere geride kalir. Haber dustukten sonraki hedef fiyatim Dort haneli rakamlar. Insallah yaniltmaz.

Ytd
    Ben de İmarla ve Uçar’la 4 hanenin zor olmadığını düşünüyorum.istanbulda emlak piyasası malum Kartal’da deniz gören geniş arsa özel bir bölgede..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Mevcut fiyatlar bana şunu anlatıyor yada ben öyle zannediyorum.
    Patron spek i spek te bizi uyutma derdinde geçen sene enflasyo dan kurdan arındırılmış yada imara olan mesafesi olarak nereden bakarsak bakalım bu fiyatları hak etmiyor bu çok net.

Herkes daha çok kazanma derdinde bence ortada anlaşmak lazım hep bana olmaz en azından geçen yıl olduğu yere çek bir bakalım deriz yoksa bu fiyatlarda ancak günlük atlayanlar ile köşe kapmaca oynarsınız.

8. Devre kesmiş spek uçar da çapsız çıktı.
    Beceremeyeceksen niye alırsın koy malı tabana biri gelir alır merak etme.
    Eski formu kalmamış demek aslında yaptığı işler ortada ama yaşlanmış demek benim gibi ...

Benim emekliler çınar altın da bekliyordur gidip iki laklak edelim vakit geçsin. Siz de takılın bist denen bataklıkta haber gelirse yine bakarım telefona haberden haber sizin anlayacağınız.

Sayfa 665/890 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •