Sayfa 665/935 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Gaffa Yazıyı Oku
    Bu forumda kimler olabilir ? Hisse sahipleri, almayi dusununler,zamaninda hissesi olanlar ancak artik olmayanlar veya bankadan hatta sandiktan birileri ..Yazilanlari buna gore yorumlamak onemli ..
    Akıllıca bir yazı. Teşekkür ediyorum kardeşim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. 300-500 arasini oynayanlar simdi hissenin arkasindan bakiyorlar .. Bu hisseyi bu sekilde trade etmek istersen elindeki malinida umutlarinida bir gun alirlar ..arkasindan oylece bakakalirsin ..

3. Bu hisse imha edilmezse 1 lira değeri yok. 2018de neden yükseliş başladı? Hâla aynı beklenti var mı? Hükümet Atatürk hisselerini hazineye devredecekti iskuruda belki imha edecekti, olmadı kabullenmek gerek. Hükümet o defteri kapattı. Hayal aleminde koşturmayın. Dolar olmuş 14 lira. Sattığım kurucuyu geri alabiliyorum üzerine 4 5 tanede btr alabiliyorum. Şu anki fiyatların 10da 1 fiyatına geldiginde belki alırım. Hepiniz satmak için sıraya girdiginizde. Selametle

4. Tamam
     Alıntı Originally Posted by Hostel78 Yazıyı Oku
    Bu hisse imha edilmezse 1 lira değeri yok. 2018de neden yükseliş başladı? Hâla aynı beklenti var mı? Hükümet Atatürk hisselerini hazineye devredecekti iskuruda belki imha edecekti, olmadı kabullenmek gerek. Hükümet o defteri kapattı. Hayal aleminde koşturmayın. Dolar olmuş 14 lira. Sattığım kurucuyu geri alabiliyorum üzerine 4 5 tanede btr alabiliyorum. Şu anki fiyatların 10da 1 fiyatına geldiginde belki alırım. Hepiniz satmak için sıraya girdiginizde. Selametle
    BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Hostel78 Yazıyı Oku
    Bu hisse imha edilmezse 1 lira değeri yok. 2018de neden yükseliş başladı? Hâla aynı beklenti var mı? Hükümet Atatürk hisselerini hazineye devredecekti iskuruda belki imha edecekti, olmadı kabullenmek gerek. Hükümet o defteri kapattı. Hayal aleminde koşturmayın. Dolar olmuş 14 lira. Sattığım kurucuyu geri alabiliyorum üzerine 4 5 tanede btr alabiliyorum. Şu anki fiyatların 10da 1 fiyatına geldiginde belki alırım. Hepiniz satmak için sıraya girdiginizde. Selametle
    Oncelikle hayirlisi olsun ..Yaptiginiz yatirimlarin detayi hicbirimizi ilgilendirmiyor diye dusunuyorum ..Imtiyazli hisselerin imha edilmeyecegini hic kimsenin duydugunu zannetmiyorum . Dolayisiyla kabullenilmesi gereken birsey oldugunu da zannetmiyorum . Herkesin cesitli haber kaynaklari var ama belliki sizin pek yok .. O yuzden herkes razi oldugu kadar ekmek yer Iyi aksamlar

6.  Alıntı Originally Posted by Hostel78 Yazıyı Oku
    Okocha sen misin😊

Önce ne amaçla yalanlar söyleyerek insanları yanlış yönlendirmeye çalıştığını açıklamalısın.

7.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Okocha sen misin��

Önce ne amaçla yalanlar söyleyerek insanları yanlış yönlendirmeye çalıştığını açıklamalısın.
    Umalım ki okocha olsun. Sn okocha ayağı uğurlu arkadaşlardandir. Hazır isbtr de 5 sıfır beklentisi varken iskurda 6 sıfıra yelken açar artık.

8. Ben okocha falan bilmem alakam yok. nedir beklenti bu hissede? 2 yıl önce satmıştım en cafcaflı dönem birkaç kişi aradı alimmi diye sordular bende imha olacaksa al dedim 😆 temettüsü 1,5 lira. Allah aşkına hiç düşünmüyor musunuz imha olmama olasılıgını millet alsın diye aklına giriyorsunuz 700küsür binlerden. 30binden aldık 500e yakın sattık Allah bereket versin. Kâr cebe yakışır. Ha düşerse 100bin altına ki düşecektir zaman geçtikçe. 2010dada aynısı oldu titancılar gibi. Sonra 3500e kadar çaktılar. 6000lerde 8yıl süründü. Düşük maliyetlilere sözüm yokta yeni birilerini bari sokmak için çaba sarfetmeyin Allah çarpar

Sayfa 665/935 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •