Sayfa 665/814 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Arda41 Yazıyı Oku
    Mali pazarlayan sözü senet patron ama hatta olmayan malı!!! bile pazarlayan . Onların arasındaki menfaat ilişkisi başka , MT sonrası Trans alanların durumu başka. Selo o tahsisli reddindeki gerekçeli kararı gören bir hukukçu MT ile zaten ortak hareket etmesi de mantıklı değil. Temmuz bitiyor Selo.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spk tarindeki en kazık şekilde red alan tahsislinin gerekçeli kararmı arda ...
    O konuda bende haklı buluyorum zaten ..
    Belki o yüzden imza yetkisini vermiyor olabilir ama o zaman ygk başkanın istifa dilekçesini imzalasaydı (son şans mt tutuyor da olabilir)
    Mt herkezi yaktı heralde
    Zaten o karardan kısa bir süre sonra transda koteden atıldı (gerci 2017 ocak ayinda atilcak diye uyarisı vardi)
    Ne entarasan işler

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Arda41 Yazıyı Oku
    Mali pazarlayan sözü senet patron ama hatta olmayan malı!!! bile pazarlayan . Onların arasındaki menfaat ilişkisi başka , MT sonrası Trans alanların durumu başka. Selo o tahsisli reddindeki gerekçeli kararı gören bir hukukçu MT ile zaten ortak hareket etmesi de mantıklı değil. Temmuz bitiyor Selo.

Arda bu gerekçeli kararmı??
    Bu tahsislide adana sehayat hangi şirketin altindaydı transmı markamı hatırlıyormusun ??

3.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    Spk tarindeki en kazık şekilde red alan tahsislinin gerekçeli kararmı arda ...
    O konuda bende haklı buluyorum zaten ..
    Belki o yüzden imza yetkisini vermiyor olabilir ama o zaman ygk başkanın istifa dilekçesini imzalasaydı (son şans mt tutuyor da olabilir)
    Mt herkezi yaktı heralde
    Zaten o karardan kısa bir süre sonra transda koteden atıldı (gerci 2017 ocak ayinda atilcak diye uyarisı vardi)
    Ne entarasan işler

İ

Selo malesef o, bu arada onun metnini şirketten isteyelim. Selo bugüne kadar kottan atılmayan şirketi attırdı daha ne olsun. Şans mı yanı ? Bence uyarıydı. Bunların yapacağı iş bu kadar oluyor yazık gerçekten insanlar ne paraları yaktılar.

4. Nezakete bakar mısın Selo ? Objektifliğinin konusunda tereddüt oluştuğu.
    Bunu direk söyleyecek olsan nasıl dersin ?

Sen bizi gerizekalı mı sandın da 3 kuruşluk şirketini milyon dolarlardan piyasaya çakacaksın dersin herhalde.

Ama sonra ne oldu 3 ay geçti baktı hala yalan dolan peşindeler güm o değerlemeyi yapanın lisansını bile iptal ettiler .

5. Transtürk kod a çıkar

6. Rahmet li Sabancı servetim olmasaydı da çocuğum özürlü olmasaydı demiş, şu mübarek gün, acun mine vs bu işe sebep olan her kimse kazandiklarini çocuklarına hastane parası etsinler, ömrümü çürüttüler, çocuklarının eriyerek çürüduklerini seyretsinler, burayı okudukları tweet ten belli idi, onlar için her gün dua ediyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Hasret07 Yazıyı Oku
    Rahmet li Sabancı servetim olmasaydı da çocuğum özürlü olmasaydı demiş, şu mübarek gün, acun mine vs bu işe sebep olan her kimse kazandiklarini çocuklarına hastane parası etsinler, ömrümü çürüttüler, çocuklarının eriyerek çürüduklerini seyretsinler, burayı okudukları tweet ten belli idi, onlar için her gün dua ediyorum
    Bence bu yazı olmamış dostum... İnan bende çok çok üzgünüm hergeçen gün üzüntüm çoğalıyor kızıyorum, bağırıp çağırıyorum ama yine de beklemek ve halen bunlara güvenmek zorundayız... Mine Tozlu, Ural Aküzüm her kimse tekrar yine onlardan medet umacağız... ayrıca beddua bir işe yaramaz bak sana bir örnek vereyim;

1960 larda aşısı geliştirilmeden önce çiçek hastalığı en ölümcül hastalıkların başında geliyordu, yüzbinlerce insanın ölümüne sebep olmuştu.
    Yeryüzündeki milyonlarca din adamı bir araya gelip yıllarca dua etti zerre iyileştiremedi. İnsanların bedduaları da hiçbir işe yaramıyordu... ta ki birgün gerçekten biri çiçek aşısını bulana kadar
    bu hastalığın aşısını bulan kafir dua ve beddua yerine aklını kullandı ve gerçekten insanlığa çook büyük fayda sağladı ...
    Umarım bizde bu sorunun ilacı olacak aşıyı bulabiliriz, İşte bu yüzden akıllı düşünmeliyiz doğrunun peşinden gidip hakkımızı ve hukukumuzu aramalıyız... Umarım herşey herkes için çok güzel olur

8. Transtürk kod a çıkar 2

Sayfa 665/814 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •