Sayfa 665/882 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 7050 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    günlükte görüldüğü gibi 9 a değmiş ama kırmızı 21e bu çıkışta defalarca değmiş simdi tarihleri beklerken yine EMA 21 e temas bekliyorum.

yine ortalamalar yukarı çıkarken fiyat sert düşmeden bekleyecek
    Bu cıvarlarda oynayıp ortalamaları yukarı çekiyor 1 kaç gün böyle olduktan sonra yukarı yapma ihtimali yüksek gibi gerçi murat hocam varken bana söz düşmez nacizane bende grafikten bu sonuca vardım hayırlısı diyelim....

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Bu cıvarlarda oynayıp ortalamaları yukarı çekiyor 1 kaç gün böyle olduktan sonra yukarı yapma ihtimali yüksek gibi gerçi murat hocam varken bana söz düşmez nacizane bende grafikten bu sonuca vardım hayırlısı diyelim....
    rica ederim. tersine görüş bildirmene memnun olurum. hem vesbe de hem de vestel de küçük bir yön düzeltmesi. ana yön ise yukarı. hisselerde pozisyon grubun kar satışları ve kısa hareketlerle bugünden yarına para kazanmak isteyip beklemeye tahammülü olmayan günlük oyuncuların satışları. bizim amacımız ise küçük kazançlarla yetinmeyip daha büyük fiyat hareketini yakalamaktır..
    hissenin uzun trendi, orta vadeli trendi ve kısa vadeli trendi hakkında bilgi sahibiyiz ve takipteyiz..
    satışı gerektiren hiç bir neden yoktur..
    not: kazanç amaçlı yapılan kısa vadeli satışlar satıcıları azaltır. azalan satışlar ise yükselişi kolaylaştırır..
    Grafik Yorumcusu

3. Saol hocam....

4. herhangi bir yatırım kuruluşu 3 aylık kar tahminlerini paylaştı mı

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    günlükte görüldüğü gibi 9 a değmiş ama kırmızı 21e bu çıkışta defalarca değmiş simdi tarihleri beklerken yine EMA 21 e temas bekliyorum.

yine ortalamalar yukarı çıkarken fiyat sert düşmeden bekleyecek
    Şekil 1-5 A

Ne demişiz o olmuş devre kesmiş

Al satçi degiliz teknik düzeltmesini yapiyor

Grafiklere gönül gözüyle bakmamak lazım

7. para kripto paralarda. bist hikaye oldu.

ne zaman yükseliş başlar kehanetimi de söyleyeyim macd öpüştüğü zaman

Sayfa 665/882 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •