Sayfa 666/821 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 6565 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by acemi09 Yazıyı Oku
    bunun bir kötü tarafı var citi bu aylarda hep baskılıyor 10 aydan itibaren de az az alıyor bu arada dökülen dökülüyor..gider ken alanlar satıyor..kar dağıtım zamanı geldimi bu sene benim tahminim 440 460 fiyat aralıgında olur al sat tavsiyesi değildir
    msl her zaman ederine gider...

2. 183 tl de biz fiyatı revize ederken kimse bakmoyodu. citi malı çizince..kendiniz alinca..fiyat revize oluyo

3. evladiyelik kaat bu..2008 de 4.5 tan var..nerden alırssn al uzun vadede asla kaybetirmez

4. Nefis şirket. Sağolsun hiç üzmedi. Bu sene, yatırdığım paranın 10 katı temettü aldım, seneye de en az 15 katı alacağım. Fiyatının yükseliyor olması da cabası. Daha ne olsun. Maşallah, nazar değmesin koçuma. Tam gaz yola devam

Sn. Müzikal burda da buldum sizi traktör işi bizim tamam , şirketin iş makinaları üretiyor olmasını da çok değerli buluyorum tebrik ediyorum tüm ttrak ekibini.
    Froto ve sise de yoksunuz sanırım.

SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Sn. Müzikal burda da buldum sizi traktör işi bizim tamam , şirketin iş makinaları üretiyor olmasını da çok değerli buluyorum tebrik ediyorum tüm ttrak ekibini.
    Froto ve sise de yoksunuz sanırım.

Selamlar sayın YSFKRM,

Şirket harika bir şirket. Eğrisiyle doğrusuyla, şeffaf olarak her türlü açıklanması gereken bilgiyi açıklıyor. Yaptıkları tahminler de pek şaşmıyor. Dolayısıyla, biz yatırımcılarına oldukça kolaylık sağlıyor. Ben en çok bu tarafını beğeniyorum. Sektör olarak da dünyada her daim büyüyen bir sektör. Uçmaz kaçmaz ama hep kazandırır uzun vadede. Mutlu ve mesudum

Koç grubunun tüm şirketlerini beğeniyorum. Şişe zaten muazzam bir şirket, her portföyde olmalı. Bunlar ülkemizin en değerli kurumları arasında, belki de ilk onda diyebiliriz. Yatırımcısı olmaktan onur duyarım.

Sn. Müzikal sizdende bir nevi teyit almış oldum , tüm birikimlerim ile borsadayım (evimiz , arabamiz var) , demir&çelik işinden de vazgeçemiyorum , psikolojim saglam duruyor ise iş grubu ve koç grubuna borçluyum , oyak grubunden ise alacaklıyım , saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Sn. Müzikal sizdende bir nevi teyit almış oldum , tüm birikimlerim ile borsadayım (evimiz , arabamiz var) , demir&çelik işinden de vazgeçemiyorum , psikolojim saglam duruyor ise iş grubu ve koç grubuna borçluyum , oyak grubunden ise alacaklıyım , saygılar.

Çok naziksiniz teşekkür ederim ama teyit olarak değerlendirmeyiniz lütfen. Ben de herkes gibi kendi halinde bir yatırımcıyım. Haddime değildir yol göstermek veya benzeri durumlar. Olumlu/olumsuz görüşlerimi paylaşır, objektif olmaya gayret ederim sadece

Demir çelik sektörü de çok değerli bir sektör, sadece bir süre daha sorunlu kalmaya devam edecek gibi görünüyor. Sonrasında önü açılır inşallah.

Bol kazançlar dilerim.

Saygılar, sevgiler.

Sayfa 666/821 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •