Sayfa 666/1044 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    İzcan'ı bilmem ama sen yengeden izin alabilirmisin.
    Evde her zaman en son sözü ben söylerim abi
    ..
    ..
    ..
    ..
    "Haklısın karıcığım"
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

2.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Evde her zaman en son sözü ben söylerim abi
    ..
    ..
    ..
    ..
    "Haklısın karıcığım"
    Akıllı adamsın vesselam.
    Senin dediklerini çızıktırmak gerekir mi.

3. Alyel ablamız gelmiş, hoşgeldin.

4.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Yahu abi. Paran çoksa ve yiyemiyorsan eğer git banka al. daha ne diyeyim. Yoksa CEMAS a göm.
    Yada YAYLA ya göm paraları 6 ay sonra bu hikayeci dediydi dersin.
    Param çok değil ama yiyemiyorum, kıyamıyorum

Selim hocam zaten olay konu hakkında fikirleri paylaşmak malum ben yaklaşık bir yıldır Vakıfbanktayım ve Temmuz ortasına kadar bizi zararda oturttular, sonra yukarı hareket başlarında elimdeki fazlalık malları 5,66 ortalamayla verdim gittiler, yani böyle bir yükseliş hareketini hiç beklemiyordum ama bir şekilde oldu

Ana malları da 2023 Eylül vadeye kadar tutmak için aldım ama bu yükseliş dolar bazlı belirli noktalara ulaşırsa satabilirim belki (:

Şuan niye satmıyorsun derseniz bence daha uygun fiyatlı hisse pek yok onu satsam başka alacağım hisse yok yani

Takas işinde ya borsa kaynaklı bir sorun var yada mallar sürekli oraya buraya virman olduğu için bir türlü yerine oturmuyor,

Sonuç olarak beklemeye devam ediyorum, yazan çizen kimseyi de suçlamam, bu konuda rahat olun, maksat tecrübe paylaşımı, alım satım bizlerin kendi kararı ve bunun sorumluluğunu almakta bize düşer.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Vakıfbank toplam lot sayısı yine yaklaşık 32 milyon lot eksik görünüyor, kabaca 3,5 milyon lot kirlanmış, acaba benim İdealcepte mi sorun var bilemiyorum,

Normal toplam lot 5.232.000.000 civarı, şuan toplam 5.199.000.000 civarı, rakamlar yuvarlanmıştır...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6. Ben göremiyorum Lütfü hocam belki forumdan bir arkadaş cevap verebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Ben göremiyorum Lütfü hocam belki forumdan bir arkadaş cevap verebilir.
    Hocam şimdi ekranımda olan başka hisselerede hızlıca göz attım, hareketli hisselerde benzer sorun var ama sakin olan hisselerde bu sorun yok, sanırım bu karşlıklı açık yapanların yada virmanlı satış yapanların mal transferlerinden kaynaklanıyor olabilir aklıma başka bir şey gelmiyor, zaten sırf bu takas durumuna göre alım satım yapmam şahsen, beni satışa yöneltmesi için yapması gereken dolar bazlı bazı noktalara ulaşmak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
     Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Vakıfbank toplam lot sayısı yine yaklaşık 32 milyon lot eksik görünüyor, kabaca 3,5 milyon lot kirlanmış, acaba benim İdealcepte mi sorun var bilemiyorum,

Normal toplam lot 5.232.000.000 civarı, şuan toplam 5.199.000.000 civarı, rakamlar yuvarlanmıştır...

Lütfü abim; eldeki açık pozisyonların sayısı çok fazla. Bana kalırsa; biraz daha aşağı doğru panik yaptırmaya çalışacaklar. Yani iştahı kabartacaklar dolayısıyla daha çok açık için teşvik edici bir yöntem kullanılacak. Bu da açıkçıların elini kuvvetlendirecek dolayısıyla tamam açıkçıların iş bitti dedikleri anda altın vuruşu yapmak için sürecekler yukarı. Yani buradan şu sonuç çıkıyor elbette.
    Şu durumda varlıkların fiyatı çok daha yukarı kendi kendine gidecek. Nerede pes ederler tam kestiremiyorum. Bunun benzeri geçen sene PETKM de de yaşanmıştı hatırlarsanız. Hatta EREGL de de bu yöntemi denemişlerdi ( 15 - 21 ) ARALIK 2021 grafiğine bakarsanız oradakine benzer bir durum beklentisi içindeyim.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sayfa 666/1044 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •