Sayfa 667/1252 İlkİlk ... 1675676176576656666676686696777177671167 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Faiz artış cuma gelmediyse artık gelmeyecektir bana göre. Kurun önü açık, çünkü faiz artışı olmayacağına, kurun yükselmesini tetikleyen siyasi ve ekonomik gerekçeler de ortadan kalkmadığına ve kısa vadede de kalkmayacağına göre , başkaları da Benim gibi düşünüp bu Saadet zincirine döviz alarak katılmak isteyecektir.

2.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Arkadas sakamisin sen ben 17 tane ulke gezdim gittigim ülkelerde her etnik kimliği bilirim..nasıl giremiyor sınırlara dedektör koymuşlar ötüyormu demir olunca adim adim her santetre kareye askermi dikmişler kimse giremiyor Fransa'da geçen sene olanlar o olayları yapanlar marsdan isinlanarak geldi haralde bak Türkiye'nin natoda Afganistan Somali Kosova ve bosnoda askeri var ..turkiye afganistan'dan askerini çeksin ABD hergun 50 ABD askerini morga kaldirir...Kosova bosnodan askerini çeksin kısa sürede Kosova Boşnak Sırp Hırvatistan savaşı çıkar Avrupa'nın ortasında ....hani bilmedigin konularda yazma ....sana kolay gelsin .
    E o kadar çok ülke gezdiysen ve madem bu konuları çok iyi biliyorsan Fransa 'daki saldırıların Suriyeye askeri müdahale için Fransa kamuoyunun iknası için özellikle yapıldığını pardon "yaptırıldığını" da biliyor olman gerekirdi. Hem Amerika istemedikçe hiç bir yerde savaş çıkmaz merak etme. Dünyadaki Savaş da terör de abartısız söylüyorum yüzde 99 oranın da Amerika ve Batı desteklidir. Afganistan daki terör bitse Amerikanın Oraya müdahale gerekçesi kalmaz. Suriye, Irak, somali ve neredeyse bütün dünya için böyle. Dünyadaki Savaş ve terör bitse Amerika da biter. Ayrıca balkanlardaki savaşı da Amerika sonlandırmıştı hatırlarsan sayın çok bilmiş.

3. her şeyi bir kenara bırakalım da..

yahu bir günde %25 veya 1 haftada %50 devalüe edilecek kadar kötü bir ekonomimiz mi var ?

veya 2 gün cdslerimizin %25 artması sadece bir faiz artışın yapılmamasından dolayı mı oluyor ?

2001 i yaşamış biri olarak şunu açıkça söyleyebilirim;

2001 den uzağız ama çok uzak da değiliz.. ama inşallah 2001 i bir daha hiç görmeyiz!

- gezi olayları
    - 17&25 Aralık
    - rus uçağının düşürülmesi
    - 15 temmuz darbesi
    - ve son olarak da black friday 10.08.18

acaba sırada ne var ?

ytd.

syg,

hissenet ana sayfasinda 2 yıllık 25,74 gosteriyor gosterge faiz 24,80 ikisi ayri kagitlarmi ?

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    hissenet ana sayfasinda 2 yıllık 25,74 gosteriyor gosterge faiz 24,80 ikisi ayri kagitlarmi ?
    Matriks vb derinlikli piyasa seyreden arkadaşlar var ise bize kapanışın kaç olduğunu ekran görüntüsü olarak atarsa memnun oluruz.....

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Matriks vb derinlikli piyasa seyreden arkadaşlar var ise bize kapanışın kaç olduğunu ekran görüntüsü olarak atarsa memnun oluruz.....
    Bu linkte 25.12 görünüyor

https://tr.investing.com/rates-bonds...ear-bond-yield

7.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    E o kadar çok ülke gezdiysen ve madem bu konuları çok iyi biliyorsan Fransa 'daki saldırıların Suriyeye askeri müdahale için Fransa kamuoyunun iknası için özellikle yapıldığını pardon "yaptırıldığını" da biliyor olman gerekirdi. Hem Amerika istemedikçe hiç bir yerde savaş çıkmaz merak etme. Dünyadaki Savaş da terör de abartısız söylüyorum yüzde 99 oranın da Amerika ve Batı desteklidir. Afganistan daki terör bitse Amerikanın Oraya müdahale gerekçesi kalmaz. Suriye, Irak, somali ve neredeyse bütün dünya için böyle. Dünyadaki Savaş ve terör bitse Amerika da biter. Ayrıca balkanlardaki savaşı da Amerika sonlandırmıştı hatırlarsan sayın çok bilmiş.
    Yahu amma uzattin birşey bildiğini sanıyorsun birşey bildiğin yok...senin mantığa göre 2011 de ABD ikiz kuleleri de kendi yıkarak 4000 vatandaşını katletti yani bir papaz için yapmadığını bırakmayan bunu yapti yani...Afganistan'da petrol mu var ....savaşı Balkanlar'da ABD bitirdi demek kesin bilgi 😂 ben bilmediğim konuda yazmam bilmediğim konuda bil miyorum dedim bilen cevaplar....ben bizzat oralara giderek halkıyla konuşan biriyim %80 Türkçe bilirler turkleri de severler git anlatsinlar sana ABD nin uçaklarla boş bos dağı tepeyi maketten Sırp tanklarını vurup çekip gittiğini türk uçaklarının Sırp hedeflerini darmadağın ettigini....bugun Kosova'daki ve bosnadaki türk askeri çekilsin sirp Hırvatistan Boşnak Arnavut birbirlerine girdiğini goreceksin ....o zaman savaşı Türkiye'mi abd mi bitirmiş öğrenirsin sana kolay gelsin..daha fazla forumu alakasız konu ile meşgul etmek istemiyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,133
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Osmangazi köprüsünden araç gidiş dönüşü 460 lira olmuş
    Ben bugun Bursa'dan gelip gectim, 91 TL dedi vw golf icin.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 667/1252 İlkİlk ... 1675676176576656666676686696777177671167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •