Sayfa 668/809 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 6468 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Kasma patron sür yukari topla işte neyin peşindesin gardaşim...

2.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Kuşlu sitede gördüm. Emeklilik fonları yaklaşık 5 milyon lotu 3.10 maliyetle ele geçirmiş. Bakalım kaçtan ele verecekler
    Kolay vermez emekli fonu, bi 10 sene tutacaktir.

3. Fonun karakterine bağlı. Patron iltisakli ise ne olacağı belli olmaz Bu kez temel teknik hersey olumlu olsa da patronun son bir oyunu olur mu diye arada bir aklima gelmiyor degil. Nisan Mayis hareketli gececek gibi. en azindan heyecanli doneme girdi 2 kademe yukari 2 kademe aşağı gercekten bezdiriyordu..
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Kolay vermez emekli fonu, bi 10 sene tutacaktir.

4.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Fonun karakterine bağlı. Patron iltisakli ise ne olacağı belli olmaz Bu kez temel teknik hersey olumlu olsa da patronun son bir oyunu olur mu diye arada bir aklima gelmiyor degil. Nisan Mayis hareketli gececek gibi. en azindan heyecanli doneme girdi 2 kademe yukari 2 kademe aşağı gercekten bezdiriyordu..
    Iltisak ne demek ?

5. Bağlantılı, ilişkili diyebiliriz kisaca. Tabiki yanlis anlaşılmasın vardir demiyorum aklima gelen sorulari burda da belirtiyorum. Fon işlerini bilmem patronla bağlantılı olma gibi bir durum olabilir mi acikcasi ondan da emin degilim. Bildigim işin icinde para varsa herkes herkesle beraber olabilir)
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Iltisak ne demek ?

6. Şuracıkta biraz dikileyim..Belki uğurlu gelirim

7. utanmasa eksi kapatcak

Sayfa 668/809 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz