Sayfa 669/717 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Lafa bak hizaya gel 450 bin lotu 450 bin tl ödeyip alanlara gariban almışmış diyorlar 500 bin tl parası olan gariban demekse biz o zaman medine dilencisiyiz..

2. Hacı emmi sen de bir gömuyorsun sonra hop yok o niyetle söylemedim diyorsun. Çok himmet, iblis, badem içinde kalmaktan yorulmuşsun
     Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Dikkat et Muhteberu yeğenim, bak Himmet grubuna mensup Atik emmin de bademlerin şahıdır anında yerlere kadar eğilir zorla elini öpüverir de şaşırırsın şaşı kalırsın
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Hacı emmi sen de bir gömuyorsun sonra hop yok o niyetle söylemedim diyorsun. Çok himmet, iblis, badem içinde kalmaktan yorulmuşsun

Tekzip buyurdunuz. Sn mandıradasut var. Bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılardan olmadığınız zaten belliydi. Hakkı adaleti gözetmeniz ayrıca beni çok mutlu etti lâkin hedef olmanıza sebeb olmak istemem.
    Bu kişiyi tanımam, hiç bir ortak bağımız yoktur bu davraşnızdan dolayı bilin istedim.
    Kerameti kendinden menkul, söz de ayar verip jandarmalığa soyunuyor. Badem bıyık konusu tamamen fiyasko.
    Dediğiniz gibi birazdan yanlış anlaşıldığını söyler.
    Buradaki yatırımından dolayı sinir sisteminin yıprandığına bağlıyorum.

4. Valla bilemem siz aylık kapanışı 92 üzerinde yapin da şu iblislerden kurtulmak için ümitlenelim ama et koparma safhası iicin bir de reis le foto montajla falan da olsa bir görüntü ayarlamak lazım. Hele yanına Katar Emir i de olursa cillop olur. Hep bal börek işlere yatırım yapmasınlar. Güzide şirketler yanında çer çöp şirketlerimiz de değerlendirsinler hiç gocunmam.. Sinir stres kalmaz.
     Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Tekzip buyurdunuz. Sn mandıradasut var. Bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılardan olmadığınız zaten belliydi. Hakkı adaleti gözetmeniz ayrıca beni çok mutlu etti lâkin hedef olmanıza sebeb olmak istemem.
    Bu kişiyi tanımam, hiç bir ortak bağımız yoktur bu davraşnızdan dolayı bilin istedim.
    Kerameti kendinden menkul, söz de ayar verip jandarmalığa soyunuyor. Badem bıyık konusu tamamen fiyasko.
    Dediğiniz gibi birazdan yanlış anlaşıldığını söyler.
    Buradaki yatırımından dolayı sinir sisteminin yıprandığına bağlıyorum.

5. Grektiğinde sivri konuşacaksın.Zira,geniş kütükler için,keskin balta gerek..

Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Valla bilemem siz aylık kapanışı 92 üzerinde yapin da şu iblislerden kurtulmak için ümitlenelim ama et koparma safhası iicin bir de reis le foto montajla falan da olsa bir görüntü ayarlamak lazım. Hele yanına Katar Emir i de olursa cillop olur. Hep bal börek işlere yatırım yapmasınlar. Güzide şirketler yanında çer çöp şirketlerimiz de değerlendirsinler hiç gocunmam.. Sinir stres kalmaz.

Sizin için biseyler yapacam.

7. "Kahpe içerden olunca kapı kilit tutmaz oğul; halkın içinde bozgunculuk yapan haindir oğul"
    "Kötülere acımak, iyilere zulümdür. Zalimleri affetmek mazlumlara zulmettir."
    "Günahtan çekinmeyen âlim elinde meşale tutan köre benzer." vesselam..

8. gel ogvlim badem sana bayram sekeri verecegim versene 90 .dümenci seni..

Sayfa 669/717 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •