Sayfa 67/342 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 529 - 536 arası.

Konu: Dev'ayna Masalları

1.  Alıntı Originally Posted by environment60 Yazıyı Oku
    o zaman olumsuz hava dağıldı mı sizin için ? göstergeler neyi işaret ediyor ?
    göstergeler aynı, ama psikoloji yukarıda belirttiğim gibi.. muhtemelen gol yiyeceğiz küre net göstermiyor galip sayılır bu yolda mağlup deriz artık..

en azından yukarıdakileri düne oranla iyi yerden aldık şeklinde bir tesellimiz olur artık.. ODAS ve KONKA'ya bakacağız artık.. ODAS'a muhtemelen yeniden girerim, bugün olmasa da.. KONKA konusu artık iyi düşünmem gereken bir şey olacak. MERCN hala sattığımın altında, orada pek değişen bir şey yok. hasar olursa da yapacak bir şey yok.. bir önceki yükümün yarısı kadar giriş yaptım..
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

2. ben bu YUNSA'yı deneyeceğim.. İçimde ona karşı bir kıpır kıpırlık var.. İstediğim ucuzlukta olmasa da büyümesi ve sermaye verimliliği beni çekiyor..
    Clausewitz

3.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    göstergeler aynı, ama psikoloji yukarıda belirttiğim gibi.. muhtemelen gol yiyeceğiz küre net göstermiyor galip sayılır bu yolda mağlup deriz artık..

en azından yukarıdakileri düne oranla iyi yerden aldık şeklinde bir tesellimiz olur artık.. ODAS ve KONKA'ya bakacağız artık.. ODAS'a muhtemelen yeniden girerim, bugün olmasa da.. KONKA konusu artık iyi düşünmem gereken bir şey olacak. MERCN hala sattığımın altında, orada pek değişen bir şey yok. hasar olursa da yapacak bir şey yok.. bir önceki yükümün yarısı kadar giriş yaptım..
    teknik olarak hangi indikatörleri kullanıyorsunuz ?

4. Bismillah deyip YUNSA alımına başladım.. Bir kısmını bugün alacağım.. Sonrasına duruma göre bakarım..
    Son düzenleme : deva-i dert; 15-11-2022 saat: 18:15.
    Clausewitz

5.  Alıntı Originally Posted by environment60 Yazıyı Oku
    teknik olarak hangi indikatörleri kullanıyorsunuz ?
    ben indikatörlere çok da bağımlı değilim, fiyatın kendisi daha önemli.. Ama RSI, Williams R ve Stochastic ile genel gidişatı gözlemlerim..

İndikatörler yukarı ya da aşağı yönlü trend varsa aşırı alım ve aşırı satım bölgelerinde yanıltırlar. Bir ara bunların üzerine detaylı yazışırız burada.
    Clausewitz

6. 3 parçalı alım ve 71,76 ortalama ile YUNSA'yı yıllar sonra ilk defa portföyüme dahil etmiş oldum. Tekstil, Hazır Giyim ve Deri Ürünleri sektörü için ayırdığım portföyün yarısını kullandım. İşler beklediğim gibi giderse diğer yarısı ile de MAVI almayı planlıyorum. Bereketli olur inşallah.
    Clausewitz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,742
     Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku

en azından yukarıdakileri düne oranla iyi yerden aldık şeklinde bir tesellimiz olur artık.. ODAS ve KONKA'ya bakacağız artık. ODAS'a muhtemelen yeniden girerim, bugün olmasa da.. KONKA konusu artık iyi düşünmem gereken bir şey olacak. MERCN hala sattığımın altında, orada pek değişen bir şey yok. hasar olursa da yapacak bir şey yok.. bir önceki yükümün yarısı kadar giriş yaptım..
    Bu yılın başlarında Konya kağıdın bilançolarına bakabilmiş miydiniz? Yani o zamanlar neden ilginizi çekmemiş olabilir. Bunu sormamın sebebi burada asıl kazancı 7-8 TL lı rakamlarda alım yapabilmesini becerenler ve de satmadan tutabilenler parayı 7-8X yapmışlar. (Şahsen ben bu şirketi daha önce incelememiştim. Ancak 2021 yıl sonu da hatırı sayılır bir kar elde ettiği görülüyor.) Bundan sonra alanların aynı derece kazanç olasılığını ise son derece düşük görüyorum.

8. Beklenen düzeltme bahanesi polonya ya düşen füzeler olabilir. Bakalım ne olacak yarın.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 67/342 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •