Sayfa 67/371 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 2961 madde; 529 - 536 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by Watchdog Yazıyı Oku
    Herkeste bu rapor ne imajı yarattı? rezerv artışı falan olmayacak. Hakikaten öylemi anlamak lazım, müjdeli haber verebiliriz diyenlerin işte bunu açıklamaları lazım.
    2020 yılı rezerv sonuçlarını vermiş ve iç açıcı değil.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Yani saptanan madenleri başkalarına vermek gibi bir hazırlık mı? Yoksa haber hazırlığı falan mı; rezervi düşük gösterip, malı toplayıp yükseltmek gibi?
    dün deli gibi alanlar bu haberi bilmiyorlarmıydı?? kargalar güler...15 tona neyle çıkartacaklar...bana baya adi bir oyun gibi geldi...asla kimseyi etkilemek istemem ama büyük bir oyun oynanıyor...tmsf başkanı müjdeyi böylemi verdi?? bu tamamen mahkemelik bir durum olur..

3. Rezerv bu sene yükselmez seneye yükselir, okadar da önemli değil benim için önemli olan maden sahalarında çıkartılacak maden bulunması.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

4.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    2020 yılı rezerv sonuçlarını vermiş ve iç açıcı değil.
    2020'de ek rezerv bulunmuş olsaydı 2020 de açıklanırdı. 2020 raporunu farklı beklemek hata olur. Zaten yeni rezerv bulmak suretiyle rezerv artışı bekleniyorsa bu raporla beklememek gerekirdi. 2020 sonuçları zaten vergi dairesine verilen beyanname ile üç aşağı beş yukarı biliniyordu ve buna kimse olumsuz tepki vermedi. Şu anki rezervlerle 2020 yılı üretimi gibi en az 8 yıllık üretim imkanından bahsedebiliriz. Asıl olan bu müjdeli haberlerin artık rezerv miktarlarıyla birlikte gelmesi. Ben olumsuz olarak görmüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Rezerv bu sene yükselmez seneye yükselir, okadar da önemli değil benim için önemli olan maden sahalarında çıkartılacak maden bulunması.
    katılıyorum

6. Örneğin gübre fabrikaları o kadar değeri altın ürettiği için mi yaptı yoksa üretebilme imkanından dolayı mı yani rezerv bulunması nedeniyle mi. İşte ben de bunu kozal için bekliyorum kapasitenin artması .İyi Rezerv bulunsun da bir yıl veya iki yıl sonra üretime geçsin.

7. bu haberin geleceğini spek biliyordu ama buna rağmen 142den 152 ye götürdü. götürmeseydi 142den kimse satmazdı 147300den satın kardasınız demek istiyor. bunun anlamı hisseyi topluyor seans sonu yukselir. gübre verusa uçtu zaten. ben sattığımı yerine koydum.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

8. 2020 yılı altın üretimi, toplam kaynak ve rezerv verileri açıklandı / NÖTR

Koza Altın'ın 2020 yılı altın üretimi, toplam maden kaynak ve rezerv miktarını içeren raporu yayımladı. Rapora göre, toplam maden rezervi ve maden kaynağı verilerinde önceki yıla göre sınırlı değişimler olduğu görülmektedir. Yılık üretimdeki belirgin azalış kısmen olumsuz algılanabilir, ancak ilk 9 aylık veriler ve 4.Çeyrek 2020 beklentileri dikkate alındığında bu azalışın sürpriz olmadığını söyleyebiliriz. Hisse son 3 aylık dönemde nominal bazda %103 oranında değer kazanırken endeksin %70 üzerinde performans sergilemiştir. Söz konusu güçlü performansın ardından kısa vadede, dönem dönem kar realizasyonları görülebilir.
    Kaynak: Deniz yatırım.

Sayfa 67/371 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •