Sayfa 67/280 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 2240 madde; 529 - 536 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Vbts kesin olarak olarak gelir lakin nerede seansı kapatacagi belli değil
    onu deme işte zaten yeni kurtulduk bir de başımıza vbts yi sarma şimdi 6000 üzerine atsın bir kaç gün oyalansın spk nın kem gözlerinden ırak olur biraz oyalansın
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. SPK ky dostu mu, koruyucusu mu yoksa spek destekçisi mi bir türlü anlayamadım.
    Yahu şirket uzun zamandır artırmadığı kayıtlı sermaye tavanını yükseltme kararı almış. Bir süreç başlatmış. Bunu size bildirmiş. Elbette bu haberin KAP'a düşmesi hissede hareketlilik getirir ve hissenin çıkışına sebep olur. Buna rağmen neden kap açıklanmadık birşey mi var, anormal bir durum mu var, neden hisse artıyor gibi abuk sabuk bir açıklama istemesi hiç anlaşılabilir değil.
    Sermaye artırımına doğru düğmeye basılması ister istemez volalite artışıdır. Daha ne diye açıklama istiyorsun ki.

CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    onu deme işte zaten yeni kurtulduk bir de başımıza vbts yi sarma şimdi 6000 üzerine atsın bir kaç gün oyalansın spk nın kem gözlerinden ırak olur biraz oyalansın
    İnşallah olmaz ben açıkçası daha fazla risk almak istemedim dünkü kapanış fiyatının altında hisseden çıktım alan arkadaşa hayırlı olsun
    Yine takip de olacağım tüm arkadaşlara bereketli kazançlar dilerim saygılarımla

4. Boyle gunlerde kahve iceceksin .Zaman öldureceksin.Sonucta bedelsiz sürecine girdik .Bir bakarsın 2023 te gelir haber ,bir bakmışsın 2024 te.Onemli olan o haber geldiğinde elinde bfren in olması .

5.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    İnşallah olmaz ben açıkçası daha fazla risk almak istemedim dünkü kapanış fiyatının altında hisseden çıktım alan arkadaşa hayırlı olsun
    hayırlı olsun hocam. güzel günlerde harcayın inş.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    hayırlı olsun hocam. güzel günlerde harcayın inş.
    Teşekkür ederim Allah razı olsun

7. Burdan tavan kopar miyiz?

8.  Alıntı Originally Posted by trader nejdet Yazıyı Oku
    Burdan tavan kopar miyiz?

Tekrar geri mi aldınız.

Sayfa 67/280 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •