Sayfa 67/202 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 1610 madde; 529 - 536 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. Bu hafta ya imzaya çağırırlar yada red olur 10 gün içinde yasal olarak cvp gelmesi zorunludur yaklaşık 10 güne yaklaşdı sanırım

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. üstten verdiklerimi geri alım için 2,74 belirlemiştim, uygundur buralar..

3. ihale bitti.daha ne konusuluyor anlamadim.resmi aciklama yapildi.neyi kasindirrip milletin kafssini karistiriyorsunuz.toplam kazanilan ihaleler 550 tiriyonu gecti.milyon.sermayasinin 6 katina geliyor.sadece spek hizli degil.sabirla koruk helva olur.

4.  Alıntı Originally Posted by Erendil Yazıyı Oku
    ihale bitti.daha ne konusuluyor anlamadim.resmi aciklama yapildi.neyi kasindirrip milletin kafssini karistiriyorsunuz.toplam kazanilan ihaleler 550 tiriyonu gecti.milyon.sermayasinin 6 katina geliyor.sadece spek hizli degil.sabirla koruk helva olur.
    koruk helva si nedir aga kürek helvasi biliyorum da koruk helva si görmedim

5.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    koruk helva si nedir aga kürek helvasi biliyorum da koruk helva si görmedim
    Henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm (koruk), tatlı üzüme dönüşür. Sonra üzüm suyundan pekmez, pekmezden de helva yapılır. Sabırlı davranan kişi, olmayacak gibi görünen işlerde bile başarıya ulaşır.

6.  Alıntı Originally Posted by SR-71 Yazıyı Oku
    Henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm (koruk), tatlı üzüme dönüşür. Sonra üzüm suyundan pekmez, pekmezden de helva yapılır. Sabırlı davranan kişi, olmayacak gibi görünen işlerde bile başarıya ulaşır.
    teşekkürler

7. arkadas iptal diye birsey yok.sirketi aradim aksine daha ihaleler varmis bekliyen.sembolik imza atilacakmis.hadi bakalim hayirlisi.is bitmiss.

8.  Alıntı Originally Posted by Erendil Yazıyı Oku
    arkadas iptal diye birsey yok.sirketi aradim aksine daha ihaleler varmis bekliyen.sembolik imza atilacakmis.hadi bakalim hayirlisi.is bitmiss.
    Sembolik imza karşılığı ödeme alacaklar mı?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 67/202 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •