Sayfa 67/733 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 5860 madde; 529 - 536 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Beceriksiz tahtacı, doluya koyuyor almıyor, boşa koyuyor dolmuyor.
    Buradaki yatırımcılar demirlemiş resmen, 5-10 liralık hareketleri bile es geçiyor gibi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Beceriksiz tahtacı, doluya koyuyor almıyor, boşa koyuyor dolmuyor.
    Buradaki yatırımcılar demirlemiş resmen, 5-10 liralık hareketleri bile es geçiyor gibi.
    Tahta yapici ve Patron Zaza gibi

Ben KY sevmiiimm diyor
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Tahta yapici ve Patron Zaza gibi

Ben KY sevmiiimm diyor
    Bizimkisi karşılıksız aşk yani, parayla flört ediii.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. BIST, 1400 lerden buralara gelene kadar bizimki hep yerinde saydı... 186 lira sanki geçilmez kale oldu...işin kötü tarafı bilançonun eli kulağında onu bahane edip daha aşağılara inmez...

5. yan tahtalar ölü bitcoın e kaçtı yatırımcılar geride kalanlar bizim gibi eskicilerdır

ancak süpriz haber düşerse canlanır bedelsiz ced bilanço vb.

6. Yılda 12-13 milyon dolar gelir getiren bir limana kim 1 milyar 200 milyon dolar fiyat biçip alır bunu bana biri açıklayabilir mi? 100 yılda parasini çıkaracağı bir işletmeye kim alır ki. Ced raporu ciksin, kapasite 2 katına ciksin, olsun 20-25 milyon dolar yıllık getiri. Nasil oluyor da o meblaglar dile getiriliyor, ben de bu şirketin yatırımcısıyim, acaba fazla mı hayal kuruyoruz?

7.  Alıntı Originally Posted by ophions Yazıyı Oku
    Yılda 12-13 milyon dolar gelir getiren bir limana kim 1 milyar 200 milyon dolar fiyat biçip alır bunu bana biri açıklayabilir mi? 100 yılda parasini çıkaracağı bir işletmeye kim alır ki. Ced raporu ciksin, kapasite 2 katına ciksin, olsun 20-25 milyon dolar yıllık getiri. Nasil oluyor da o meblaglar dile getiriliyor, ben de bu şirketin yatırımcısıyim, acaba fazla mı hayal kuruyoruz?
    Burada potansiyel önemli olmalı. Mevcut teu kapasiteli bir liman maksimum verimle işletilse yıllık 50-100 milyon dolar kar getirecek demek ki. Her firmayı her şirket aynı karlılıkta yönetmez neticede.

8. 13 gunluk hareketli ortalamasi olan 179.4 e degdirmis bugun. Bakalim ne olacak ? YTD

Sayfa 67/733 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •