Sayfa 67/192 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 1530 madde; 529 - 536 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Allah seni bildiği gibi yapsın emi koca göbekli pis panda Panda da sevimli bir hayvandır aslında senin gibi bir hayvanata da yakışmıyor ya

2.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Allah seni bildiği gibi yapsın emi koca göbekli pis panda Panda da sevimli bir hayvandır aslında senin gibi bir hayvanata da yakışmıyor ya
    Az daha bekleyelim niyeti belli bunun Bakalım pazartesi gaplı bir açılış yapmazsa biraz süpüreceğim spekten malları Umarım burayı okumuyordur.

3.  Alıntı Originally Posted by Borsacim Yazıyı Oku
    Az daha bekleyelim niyeti belli bunun Bakalım pazartesi gaplı bir açılış yapmazsa biraz süpüreceğim spekten malları Umarım burayı okumuyordur.
    Gaplı bir açılış mı ? Şaka mı yapıyorsun hiç zannetmem. Hisse buralarda kalmaz o kesin de bu sefer çok aşağıya geldi ve fazla bekleyti spek farklı bir taktiğe geçti daha çok bekleyip daha yukarılara taşıyacak heralde ...

4.  Alıntı Originally Posted by ibacc Yazıyı Oku
    Gaplı bir açılış mı ? Şaka mı yapıyorsun hiç zannetmem. Hisse buralarda kalmaz o kesin de bu sefer çok aşağıya geldi ve fazla bekleyti spek farklı bir taktiğe geçti daha çok bekleyip daha yukarılara taşıyacak heralde ...
    Yükseliş yapmaması işime gelir güzelce mallanırım 100.000 TL alım işlemiyle nerelere gelebiliyor görebiliriz.

5.  Alıntı Originally Posted by Borsacim Yazıyı Oku
    Okuyordur o namıssız buraları Stick leri topladı tam gidiyor derken endeksi görünce gözünü lot bürüdü hayvancağızın Panda kardeş de hadi şurda 3 kişi kalmışız bak ne diyor ortağım sana lot yok diyor

6.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Okuyordur o namıssız buraları Stick leri topladı tam gidiyor derken endeksi görünce gözünü lot bürüdü hayvancağızın Panda kardeş de hadi şurda 3 kişi kalmışız bak ne diyor ortağım sana lot yok diyor
    5.0 üstü görmediği sürece hatta 1-2 tavan sonrası ancak veririm bu lotları. Beklesin beni ben de onu

7.  Alıntı Originally Posted by Borsacim Yazıyı Oku
    5.0 üstü görmediği sürece hatta 1-2 tavan sonrası ancak veririm bu lotları. Beklesin beni ben de onu
    Ortağım sana buraları okuyor dedim değil mi Şu fiyat gerçekten komik burdan veren oluyor heralde ki basıyor YTD...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,827
    ne Zalim bir kagit olmussun benden sonra sen
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 67/192 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •