Sayfa 67/861 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 6887 madde; 529 - 536 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

--hisse beklenen performansı göstermeyince olumsuz yönlerini gösterenler yüzenden gitmiyor algısı var hisse taşıyanlarda...sanki olumsuz yazılar nedeniyle hisse düşüyor??...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --yazma diyenlerin niyetleri iyi değildi...ya da altını dolduramıyorlardı...hissesine, şirkete güvenen biri olumsuz yazılardan mutlu olur...siz yokken ben burada olumsuz yazan en az 5-6 kişi vardı...tek başıma mücadele ettim...kimseye de neden yazıyorsun diye sormadım...sormam da...
    yaz diyeninki de pek dolu değilmiş...Hisseyi aldığına göre araştırıp beyenmiş..Tutmak için neden senin olumlu görüşlerine ihtiyaç duysun ki....

Bende size sormuyorum neden yazıyorsunuz diye..sormamda...hatta yazın...böylelikle ben daha fazla emin oluyorum..Mesela şu mamul değişimi hatası iddianızı patlatmak bize faydalı oldu..Artık daha bir eminiz ülkerden sayenizde...
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    yaz diyeninki de pek dolu değilmiş...Hisseyi aldığına göre araştırıp beyenmiş..Tutmak için neden senin olumlu görüşlerine ihtiyaç duysun ki....

Bende size sormuyorum neden yazıyorsunuz diye..sormamda...hatta yazın...böylelikle ben daha fazla emin oluyorum..Mesela şu mamul değişimi hatası iddianızı patlatmak bize faydalı oldu..Artık daha bir eminiz ülkerden sayenizde...
    --bunu samimi söylüyorsanız, bir doktora ihtiyacınız var demektir...

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku

...................................
     Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku

-anormal bir durum yok bunda...niçin getirdin?

--EN GÜZEL GÖSTERİMLERDEN BİRİ, eğitici...; keşke, tüm üretim şirketleri bu şekilde gösterse...çoğunluk ticari mallardaki değişimi yetersiz veriyor (dönem içi alışı göstermeden)
    --BUYURUN..
    --BİLMEMEK AYIP DEĞİL....ÖĞRENMEMEK AYIP...

BOR ŞEKER DE yarı mamül stoku yokmuş...boş geçmiş...; hizmet satımı da olmadığı için o da boş...

stok değerleri yukarıda ve aşağıda tümüyle ayni...

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bunu samimi söylüyorsanız, bir doktora ihtiyacınız var demektir...
    Senin doktora ihtiyacin yok....zira tıpta çaresi olmayan bir durumun var....

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku

--BUYURUN..
    --BİLMEMEK AYIP DEĞİL....ÖĞRENMEMEK AYIP...

BOR ŞEKER DE yarı mamül stoku yokmuş...boş geçmiş...
    Daha baska bir ton var aksi durumda....

Onlari da incele.....

https://www.aktifonline.net/smmm_sin...taja_giris.pdf

-daha ayrıntılı öğrenmek isteyenlere....

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    https://www.aktifonline.net/smmm_sin...taja_giris.pdf

-daha ayrıntılı öğrenmek isteyenlere....
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

Sayfa 67/861 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •