Sayfa 670/981 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by Master_Gamer Yazıyı Oku
    Bence yaptırımlar ağır olacak.Bizimkileri kandırdılar sanırım.Neyse ,, hiç bir şey için hesap vermiyorlar nasıl olsa.
    Bir yönden düşününce öyle,ufak tefek şeylerle geçiştirseler
    sırada alacak birsürü ülke var deniyor,diğerlerine örnek olmasın
    derlerse zor günler bekliyor olacak...Yoksa bist düşmüş dolar çıkmış
    bunlar boş şeyler,millet zaten yeterince zor durumda..
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    S-400 akıbeti için herkes erken konuşuyor. Hoş bizler de olaylar olmadan önce olasılık geliştirmesi gereken insanlarız.
    İhtimaller, senaryolar o kadar çok ki ; yazdıklarımızın 90% yanlış çıkacak.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Pentagon akıllı olsun. Alırız aklını.
    Kefenimizi giyip nerede toplanıyoruz abi , konum at .

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Kefenimizi giyip nerede toplanıyoruz abi , konum at .
    Murted ussundeyiz. S400 lerin kamyonlari gelmis. Onlari korumak icin nobete kaldik.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Master_Gamer Yazıyı Oku
    Bence yaptırımlar ağır olacak.Bizimkileri kandırdılar sanırım.Neyse ,, hiç bir şey için hesap vermiyorlar nasıl olsa.
    Biz ne kadar free bir ülkeyiz ya . Hani lisede en arkada oturan ikili vardı ya hah o biziz . Amerikan 'ın ne derse tersini yapıyoruz.

Çalışma yok , notlar kırık; ama sınıfta kalmıyoruz; oh Sirkeci'den aşağı Kasımpaşa . Alem delikanlı görsün

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dolar cikmis yine dusmus. Ne lanet bir paraymis ya. Borsayi bosuna mi sattilar bugun yani.
    hahhhaa, borsayı ara sıra boşu boşuna satarlar.. bi kaç gün evvel de satmışlardı, ertesi gün fazlasını aldılardı.. efendim neymiş, AB toplanıp TR'ye karşı sanction açıklayasaymış- rum'lara destek çıkıyoruz hesabı- hakkatten n'oldu o iş ? toplanamadı mı AB yüksek konseyi? açıklayamadı mı bi kaç sanction çok yüksek konsey? haberim olmadı

gerzek avrupalıların üç kuruşluk canı var, sınırı açıp 3-5 suriyeli afgan salsak üstlerine yerle yeksan olacak o mükemmel demokratik sosyal hukuk düzenleri haberleri yok, akdenizde var olmayan doğalgaz rezervleri için boş yapıyorlar

7. Suriyenin dogunda pydyi silahlandir dogu sinirlarimizi tanima yillardir ulke hafif kafasini kaldirdimi iktidari devirt sömür pkkya atgm antitank ver afrinde askerlerimiz sehit ettir sonra gel natoya uygun degilmis s400 ler politik hata alinmasi o ayri mesele avrupada ortak uretim projelerine katilip oylede cozerdik fakat cikiyo bi senator f35 vermeyiz vermessen verme aq al bi tarafina ...ekonomik yaptirim niye uygulama pesindesin eee vazgecin patriot alinmis savas zamani kapaticaklar uydudan bi kodla yada radarini kör edicekler bu piclerin niyeti kötü s400 falan bahanesi isin israille pkk barzolariyla laf dinleyen köle milletler ariyo bunlar biz o tabutu kirali cok oldu avrupada buyumedik biz isimizden de oluruz kuru ekmekte yeriz bu serefsizlerin her dedigini yapip dukkani kapatip gidicek degiliz gecmiste savunma sanayinde gizli ambargolarida cok yaptilar ismail demir anlatiyodu bi aralar muttefikmis ss.... Sizin muttefikliginizi bu millet sizinde bati paktininda gizli hristiyan gladionuzunda anasini s...meye Her daim muktedir.....keske akli basinda bi yonetimde olsa idi basimizda.

Büyük devlet yavaş hareket eder.

Şimdi bu troller çıldırırcasına seviniyor da başımıza acaba ne gelecek kimsenin bilgisi yok.

Ben şimdi olmasa da ilerleyen zamanlarda bir darbe daha beklerim.

Aklıma 75 te başlayan 78 de son bulan ambargonun akabinde 80 de gelen darbeyi hatırladım.

Sayfa 670/981 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •