Sayfa 670/935 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 7477 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Gerçekten de twitter 'da ne kadar çok tektu yazısı var, devamlı mehter veriyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Gerçekten de twitter 'da ne kadar çok tektu yazısı var, devamlı mehter veriyorlar.
    mehter marşı dogru tesbit fakat daha izmir marşına geçmedik..fazla uzak degil
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. Tam ********lik örneği sanki dünkü hacimi bu yapmamış gibi hacim düşük hisseye yanaşabilen yok.Dünkü hareketten sonra biz halen 0.75 kademesinde sürünüyoruz ya diyecek birşey yok.Zaten endeks felan hikaye tek gerçek ******** şişko ve adamları.Bakalım bilançoda ne türlü sahtekarlıklar dönecek.Tetikçilere emir gelmeden hiçbir halt olmaz bu hisseden.Ytd..

bence dünkü hareket yoklamaydı....orta vade hedef 1.0 ın üstü.bide otel stısı gündeme düşerse 2 leri bulur.

5.  Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    bence dünkü hareket yoklamaydı....orta vade hedef 1.0 ın üstü.bide otel stısı gündeme düşerse 2 leri bulur.
    Ver mehteri titret yürekleri

6.  Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    Çok umutlusun imrendim keşke bu umut bizde de olsa.1 ve üstü olmaz demiyorum ama bu otele,bilançoya veya endekse bağlı olduğuna inanmıyorum.Ne zamanki kuşlu sitedeki umut dolu paylaşımlar biter burada takipçiler yok olur belki patron yeni Ky lere itelemek ister ancak o zaman.Otel satılsa arsaya bina dikilse kâr üstüne kâr yazsa bile şişko istemeden olmaz.Çünkü tüm mal onda ve adamlarında. hiç bir yatırımcı kafasına yiyeceği yere yanaşmaz..ytd..

7. Ne umudu boş boş konuşuyor işte, laf olsun sallayayım babında

Sayfa 670/935 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •