Sayfa 670/1002 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Uğur abiniz nerede oturuyor bilir misin , eşi de izmir civarında Baradan koyunun sahibesi. Çorba parası için listeye bakacak listedeki , son kişilerden biri
    Ama bu iyiliği de unutmaz sanırım

Uğur abi ağzında gümüş kaşıkla mı doğdu, hiç zannetmiyorum.

Çok zengin olupta, çorbayı evinde içenleri bilirim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

İşlediği suçla? alakalı arama sebebi, yok tâbiki.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

İşlediği suçla? alakalı arama sebebi, yok tâbiki.
    Avukat Feyza Altun hakkında Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından "halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme" suçundan soruşturma başlatılmıştı. Altun, yaptığı sosyal medya paylaşımının ardından Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’nın resen başlattığı soruşturma ve talimat kapsamında gözaltına alındı.

4. Bu halk bir Bentley kullanmayacak mı

Hyundai, toyota fiyatına 6000cc Bentley

5.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bilenlere bir sorum olacak,
    İçme suyu kontrolü için bir TDS metre sipariş verdim Mi marka ancak ppm değeri ölçen bu cihazlar sadece suyun iletkenliği üzerinden parçacık sayısı ölçer diye yorumlar gördüm. Bu konuya hakim suyu kontrol eden arkadaşlar varsa bilgi verebilir mi en iyi cihaz nedir diye bir de pH kağıdı ısmarladım ucuz PH metre den belki daha iyidir diye..
    bende var o aletten. Ama su yorumu anlamadim. Suyun iletkenligi uzerinden olcmek ne demek? Suyun icindeki partikullerin sayisi ile iletkenlik arasindaki baglanti nedir?

Bendeki cubuk gibi ve bardagin icindeki suya daldirinca PPM sayisini veriyor 50 uzeri cikarsa filtreyi degistiriyorum

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Gırtlak kanseri diye duydum.
    millet birbirinin hastaligini nereden biliyor yaw?

Birde adam Avustralyada yasiyor oha. Amma uzun kulaklariniz var

.
    Halkıyla iç içe olmayı kendine vazife edinmiş olan, halk adamı Reha GAYA markette.

Çayından şekerine, çiçek yağından cigarasına, salçasından pırasasasına, zeytininden hurmasına, kolasından domatesine kadar bir evin ehteyacı olan her bir b.ku aldım, toplamda hepsi 1.024 gayme tuttu.

Buradaki vatan hayini gomünistlerin dediği gibi, markete bir giriyorum vay efendim 3 bin gaymeyle yok efendim 5 bin gaymeylen çıkamıyorum.

Bunların hiç birinin aslı astarı yok bölücü terörist uydurması hepsi, Reyisimizin verdiği 10 bin gaymeyle her şey alınır, artan parayla fındık kırmaya bile gider emekli.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    bende var o aletten. Ama su yorumu anlamadim. Suyun iletkenligi uzerinden olcmek ne demek? Suyun icindeki partikullerin sayisi ile iletkenlik arasindaki baglanti nedir?

Bendeki cubuk gibi ve bardagin icindeki suya daldirinca PPM sayisini veriyor 50 uzeri cikarsa filtreyi degistiriyorum
    G. Amed abi yav, sende çalışan bir alet varmı hakikaten?

Gün içerisinde tüketilmesi gereken ve insan vücudu için daha sağlıklı olduğu kanıtlanan su pH değeri, 7,2 ile 8,5 arasında olmalıdır.

Senin alet her halde bozuk, tahminimce çalışmıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 670/1002 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •