Sayfa 670/999 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    O degilde bazi kagitlarin forumlarini takip ediyorum. O kadar yeni yatirimci var ve o kadar borsadan anlmaz yazilari var ki. Bazen acaba okuma yazma bilen oglumu yaziyor diye dusunmeye basladim. O kadar borsadan anlmayan kisi girmis ki su an borsaya. Daha hic dusus gormemis dususun ne oldugunu bilmeyen bir suru madur cikacak. Belki bu yuzden intiharlar olacak. Belki tum birikimini bir çırpıda heba edecek oyle kagitlar var ki su an piyasada 20 yil sonra bulunduklari yere gelemeyecekler belki. Yazik cok yazik...
    Maalesef dediğiniz gibi borsaya yerli ilgisi hiç olmadığı kadar yüksek bunun sebebi ise yerlesiklerin yatırım aracı olarak elinde sadece borsa kalması döviz baskı altında faiz baskı altında emlak piyasası bitik yatırım yapacak alanlar vergilerin yüksekliği ve talebin düşüklüğü sebebi ile cazip değil elde kalan sadece borsa sonumuzu hayırlı olur inşallah

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 'Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın başkanlığındaki heyet ile Rusya'nın Suriye Özel Temsilcisi başkanlığında siyasi, askeri ve istihbari temsilcilerden oluşan Rus heyeti ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleşen görüşmede İdlib'deki son durum ele alınmıştır.

Görüşmede İdlib'deki uluslarası anlaşmalara bağlı olarak bulundurulan gözlem noktamıza rejim tarafından yapılan askeri saldırı en sert şekilde kınanmış ve saldırıya karşı meşru müdafa hakkı çerçevesinde cevap verileceği dile getirilmiştir. Türk askerine karşı yapılan saldırının kabul edilemez olduğu, saldırıya en sert şekilde mukabele edildiği ve bundan sonra da edileceği belirtilmiştir. Astana ruhuna aykırı şekilde askerlerimize ve gözlem noktalarımıza yönelik bu saldırıların derhal durdurulması gereği şiddetle vurgulanmıştır."

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    101 adet unsurun (her neyse) nasıl sayıldığını da haberde bizi bilgilendirmekte bakanlığımız...

Şöyle denmekte:"çeşitli kaynaklardan edinilen ilk bilgilere göre 101 Rejim unsurunun etkisiz hale getirildiği, 3 tank ve 2 top/havan mevziinin tahrip edildiği, ayrıca 1 helikopterin isabet aldığı öğrenilmiştir."...

Böylelikle, bir vatandaş olarak merak ettiğim bu konuda da bilgilenmiş hissettim kendimi...

Aydınlandım.
    görüntü falan ortada hiçbirsey yok ?

ilginç ! vurduk etkisiz hale geldiler

şaka gibi

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    'Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın başkanlığındaki heyet ile Rusya'nın Suriye Özel Temsilcisi başkanlığında siyasi, askeri ve istihbari temsilcilerden oluşan Rus heyeti ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleşen görüşmede İdlib'deki son durum ele alınmıştır.

Görüşmede İdlib'deki uluslarası anlaşmalara bağlı olarak bulundurulan gözlem noktamıza rejim tarafından yapılan askeri saldırı en sert şekilde kınanmış ve saldırıya karşı meşru müdafa hakkı çerçevesinde cevap verileceği dile getirilmiştir. Türk askerine karşı yapılan saldırının kabul edilemez olduğu, saldırıya en sert şekilde mukabele edildiği ve bundan sonra da edileceği belirtilmiştir. Astana ruhuna aykırı şekilde askerlerimize ve gözlem noktalarımıza yönelik bu saldırıların derhal durdurulması gereği şiddetle vurgulanmıştır."
    buradaki en önemli vurgu ASTANA ruhu
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    buradaki en önemli vurgu ASTANA ruhu
    Bu tuzruhu astana ruhu falan volatil şeyler değil mi .Uçucu olduklarından çok da şeetmemek lazım neticede volatil olaylar.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    https://twitter.com/tfAcj0F9IYtVsSq/...rch-and-rescue

Rusçası olan varsa anlar ...
    Olmayanlar iyi dinlesin, tercüme ediyorum 60 askeri noktasının vurulduğu söyleniyor Ankara tarafından ...
    Sonrasında şu anda gözlem noktalarında durumun sakin olduğunu belirtiyor ...

Görüntü yokmuş inanmıyorlarmış mış mış miş de muş muş hey Allah'ım ya !
    Koskaca TSK başka işi gücü yok, sizi indandırmak için her leşin görüntüsünü alacakta tek tek
    paylaşacak.
    Normalde yazmayacaktım buraya daha da ..
    Sizin için vermedim buradaki bilgiyi
    buradaki bilgi kirliliğinden etkilenen olmaması için yazdım ...
    yeterince aydinlandim...

verdiğin doyurucu bilgi sayesinde..

yahu..eğer ciddiye alınmak istiyorsan yönetimden rica et degistir şu lakabını...kafadan kaybediyorsun...

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    yeterince aydinlandim...

verdiğin doyurucu bilgi sayesinde..

yahu..eğer ciddiye alınmak istiyorsan yönetimden rica et degistir şu lakabını...kafadan kaybediyorsun...
    Yahu Bora bey, çat pat Ingilizcen olduğunu biliyorum da, ne ara Rusçayı söktünde bu zibidinin linkinden aydınlandın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 670/999 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •