Sayfa 671/956 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Bölünmeden sonra eskilerin ve rüçhanların fiyatlarının nasıl seyredeceği tahta sahibine bağlı. Zaten onu kestirebilen kârlı, kestiremeyen zararlı çıkacak. Ya da şansı olan veya olmayan diyelim. Şunu da unutmayın: Satın aldığınız her rüçhan için ayrıca 1 lira ödeyeceksiniz.
    Daha onceki bedellilerde birlestikleri anda fiyat ayni oluyordu bunda da oyle olacak. Yani eski ve ruchan tek fiyat .Yani burada hangisi yuksekse fiyat olarak onu satip dusuk olani almak mantikli.Burada bedelliye girenin eski yi satip ruchan alma sansi var.Diger yatirimcilarin Ruchan alma sanslari yok.Sadece eski alabilir ler.15 gunluk sure cok hareketli gececek.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 6'dan bölünürse ben rüçhanların en az 1,5 lira gibi bir fiyat bulacağını düşünüyorum. 1,25'ten dışarıdan rüçhan alan 1 lira daha ödeyince 2,25 yapar. O da bölünen kâğıt fiyatı zaten.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Aşırı hayelllere kapılmayın! özelliklede yarın sabah tavan açmazsa korkun...

4.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    2015'te yaklaşık 10 tavan (10.su tavana yakın) yapmış art arda. Bugünkü sistemde yaklaşık 22 tavan yapar. Dile kolay.
    Okuduğum kadarıyla o dönemde kayıtlı sermaye sistemi olmadığı için hisseler hesaplara geç geçiyormuş ve bu nedenle hisse sahipleri sadece seyretmişler fiyatı satamadıkları için. Hesaplara geçtiğinde ise taban taban gidip satış fırsatı vermemiş. Bugün kayıtlı sermaye sisteminde olduğu için küçük yatırımcı istediği zaman satabilir ve bu yüzden hareketler de farklı olabilir diye değerlendiriyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Okuduğum kadarıyla o dönemde kayıtlı sermaye sistemi olmadığı için hisseler hesaplara geç geçiyormuş ve bu nedenle hisse sahipleri sadece seyretmişler fiyatı satamadıkları için. Hesaplara geçtiğinde ise taban taban gidip satış fırsatı vermemiş. Bugün kayıtlı sermaye sisteminde olduğu için küçük yatırımcı istediği zaman satabilir ve bu yüzden hareketler de farklı olabilir diye değerlendiriyorum.
    Evet seyrettik.Persembe gunu ruchan ve eskileri n fiyatlari ayni mi farkli mi olacak

6.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Haklısınız. Daha önce de yazdım. O zaman süreç bittikten 22 gün sonra (28 Temmuz) kaydileştirme yapılmış. Şu anda kayıtlı sermaye sisteminde olduğu için o durum geçerli değil sanırım. Dolayısıyla tahtacının elindeki o koz bu sefer yok. Ne yapacaksa 15 gün içinde yapacak.

7. Arkadaşlar rüchanda serbest marj uygulaması ne kadardır?Son kısıtlamalarda ayrıca bir sınırlandırma oldumu? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

8.  Alıntı Originally Posted by erolll Yazıyı Oku
    Evet seyrettik.Persembe gunu ruchan ve eskileri n fiyatlari ayni mi farkli mi olacak

Fiyatlar sayın speech'in açıkladığı şekilde hesaplanıp seansa başlanacak. Bu arada güzel izah için teşekkürler kendisine. Perşembe açılış sonrası ise hareketleri tahmin etmek çok zor gerçekten. Belki arz ve talebe göre şekillenecek o gün oluşacak...

Sayfa 671/956 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •